Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: Cała ta ich wrażliwość kończy się na chęci #!$%@? pieniędzy innym. Cała reszta to tylko szopka dla plebsu i świetnie to pokazują takie sytuacje. Banda zdegenerowanych psycholi bez empatii.

A teraz można sobie wyobrazić jaka byłaby afera gdyby np. młodzieżówka PiS robiła sobie żarty z holocaustu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
@Herubin: komentarze usunęli już. A raczej Kuba usunął bo było to pod jego zdjęciem profilowym. Ale chyba pójdę do jamy smoka, źródła zła wszelakiego - TVP Info, żeby to nagłośnili. Może się młodzi naucza ze jak się wchodzi do polityki to trzeba z głową.
  • Odpowiedz
@Herubin: Biorą przykład z największych, skoro apple akceptowało i nawet lobbowało przeciwko wprowadzaniu sankcji przeciwko firmom korzystających z pracy Ujgurów, to taki maluczki użytkownik ich sprzętu, ma to w najgorszym przypadku w pompie.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Ale, że młodzi ludzie są łatwowierni i/lub głupi? Jak to możliwe?

Ja już zaraz mam 30 na karku i pamiętam, że nawet głosując w wieku 21 byłem jeszcze ewidentnie idiotą. Każda młodzieżówka ma takie odpały niezależnie od strony konfliktu - np. Młodzież Wszechpolska to też jeden wielki śmiech, podobnie jak korwinowe przybudówki pokroju Kolibra xD
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: niestety to jest standard i jakims cudem młodzieżówki lewicowe to absolutnie Himalaje hipokryzji. Też się swojego nasłuchałem od gościa co był w razem parę ładnych lat temu i jak przesiąkł częścią z ich pomysłów, więc nic mnie nie dziwi...
  • Odpowiedz