Wpis z mikrobloga

@Szyna1: O to ze psychofani PlayStation jako argumentu za swoją konsola używają tego ze ma exy a Xbox nie, ale niedawno dostaliśmy informacje ze te „exy” wylądują na PC. Wiec dożywotnia beka z dzbanów którzy próbują usprawiedliwić swoj wybór i przekonać ze jest lepszy niż inny wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: gościu, informacje o exach na pc masz od jakiego czasu? Miesiąca?
Taki TLOU wyszedł 8 lat temu, najlepsza gra w historii według mnie - to był wystarczający powód by kupić plejaka, a nie iksa. Tak samo z wieloma innymi grami. Nikt się o to nie sapie na tagu, a jedynie wy macie urojenia jakieś i ciągle widzę wpisy, że fanboje ps obsrani, a tego obsrania nie widać.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Dobra, może ktoś mi tu odpowie - dla mnie od zawsze pady z X360 najlepsze, wie ktoś czy i dlaczego pad z ONE czy series X są lepsze?
Do PSowych się nie przekonam choćbym chciał
  • Odpowiedz
Btw niezłe exy które wychodzą na PC


@Megawonsz_dziewienc: to już jest jakaś lista gierek które mają wyjść? Jeśli tak, to podrzucisz?

Słyszałem tylko, że ma wyjść Days Gone, ale nie mam pojęcia co to jest i czy to dobre, bo też master race here xD Mimo całej niechęci do idei konsol to przyznam się, że zagrałem w całą trójkę gier Quantic Dream przeportowanych niedawno z PS i świetnie się przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dominiko_: jeszcze jest Death Stranding i Horizon Zero Down. Ten pierwszy nie każdemu podejdzie, a drugiego przeszedłem i szału nie było. Taki trochę assassin's Creed. Trzeba przyznać że walka bardzo ciekawa i różnorodna, ale dialogi sztywne, słabo zanimowane, przez co fabuła wydaje się taka sobie. A szkoda, bo pomysł na świat jest ciekawy. Może część druga będzie mniej drewniana.
  • Odpowiedz