Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thomekh: #!$%@?, na początku każdy jeden szur twierdził że wirus to wymysł mediów i polityków i nikt tak na prawdę nie umiera. Teraz szury tylko się bronią, że istnieje ale nie jest groźny
@dolan_plusk trzymaj się ciepło. Mi PiS zabił dziadka. Wypuszczając do kościołów a powinno ich trzymać w domku ewentualnie w masce antywirusowej na spacer do parku wypuszczać. A jedzenie i leki powinna policja przywozić zamiast ściągać przedsiębiorców.
@WUJICO: Nie chcę wyjść na chama, ale ironizując trochę, pewnie perfekcyjne zdrowie, ciało, umysł nieskazitelne, wszystkie wyniki zajebiście w normie, nie wspomnę o tych, których się nie robi, te pewnie też wyszły zajebiście.
@dolan_plusk: nikt nie neguje istnienia wirusa. Wirus istnieje, ale jest mało groźny i zamykają całe społeczeństwa żeby kilka dziadków nie umarło. Powinniśmy żyć normalnie, a kto słaby ten won na tamten świat i życie toczy się dalej
Nikt nie neguje covid


@thomekh: Nie przytoczę teraz przykładu z internetu, natomiast znam osoby które twierdzą że covid nie istnieje, część z nich sama przeszła chorobę i mówią że to była grypa. Gdy ja zapytałem o brak smaku i węchu ("nie przypominam sobie by grypa spowodowała brak smaku i węchu") nie byli w stanie się do tego ustosunkować jednoznacznie. Po chwili znów to samo "covid nie istnieje, to zwykła grypa".

Jest