Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu bawiłem się trochę w e-sporcie (silver liga więc nic szczególnego). No musieliśmy założyć sobie paypalla bo tak wygodniej było przelewać hajsy przez... gościa od hajsów. No..... wszystko spoko, założyłem, coś tam pograliśmy kilka stówek wpadło, może tysiak się uzbierał...

Ogólnie trzymałem sobie hajsik na paypallu i wszystko było okey. A potem kurła jakoś o tym zapomniałem KOMPLETNIE. Teraz chciałbym sobie to odzyskać - co jakiś czas się do tego przymierzam. Nooo i tutaj ogromny problem. Wymagają ode mnie jakiś weryfikacje, #!$%@? muje dzikie węże.
A raz - że ja już mam inną kartę bankową, inny numer tel. (tamten był właśnie do gier xd) ech. No i mam tylko e-maila - a oni nie mogą mnie zweryfikować przez emaila.

Chcę do nich zadzwonić ale się nie da. Numery nie działają, infolinia nie działa. Owszem - mogę do nich napisać xD ale żeby to zrobić muszę być zalogowany xD

Co robić miraski?

#pomocy #paypal #pieniadze
  • 1
@Thorrand: How to Recover PayPal Account without Phone Number?

PayPal is the most secure money transaction application which is being used widely all over the world. The PayPal account is accessible only with the username and password. In case, the user forgets the credentials, PayPal account cannot be accessed.
Recover PayPal Account without Phone Number

If a user is unable to access the PayPal account due to lost password, it needs