Wpis z mikrobloga

Prosze Panstwa tutaj przyklad @siemankooo ignoranta ktory kasuje komentarze ludzi pokazujace mu jakie glupoty wypisuje.
Nie mial pojecia o istnieniu ksiazeczek mieszkaniowych za PRL - wiec to pic na wode i tylko naiwni na nich oszczedzali - tekst na obrazu.
Skasowal link o tym ze do dzis jest ich milion https://businessinsider.com.pl/finanse/ksiazeczki-mieszkaniowe-pko-jak-panstwo-nie-dotrzymalo-obietnicy/zb61gcc oraz ze budownictwo mieszkaniowe wlasnie na mieszkaniach spoldzielczych sie opieralo i dla wiekszosci to byla jedyna na to szasna. Nie moze przelknac ze gornicy nie mieli tak jak reszta osob to na koniec mnie zablokowal.
#bekazlewactwa #bekazpodludzi
Miniu30 - Prosze Panstwa tutaj przyklad @siemankooo ignoranta ktory kasuje komentarze...

źródło: comment_1614247609t7ed8E54gDqTn9xB9jVmEb.jpg

Pobierz
  • 5
@Miniu30: Czemu mnie wołasz? masz serio coś z psychiką.
zablokowałem Cie bo swoje wysrywy pisałeś o temacie którego ten post nie dotyczy w ogóle...

Nie tylko górnicy mieli łatwiej, rozumiem że teraz jak ktoś zarabia więcej od średniej to tez pewnie go zjedziesz że tak nie jest i w Polsce jest #!$%@?...

No i oczywiście znany tag beka z lewactwa za post krytykujący kolejny podatek XD
@siemankooo: bo jestes ignorantem ktoremu sie wydaje ze gornicy w ktorych ladowano niewspolmiernie duze fundusze gdy wegiel byl dewizowa linia zycia PRL mieli tak jak reszta. Kuzwa oni mieli nawet wlasne sklepy Giewexy a nawet na Slasku spoldzielnie mieszkaniowe i oszczedzanie na ksiazeczkach nie bylo niczym nie zwyklym.
Czemu cie wolam? BO MNIE ZABLOKOWALES jak wytknolem debilizmy
@Miniu30: No co mogę powiedzieć, kolejny debil wspominający, jak to kiedyś było dobrze bo rodzice dostali mieszkania, zapominając o tym, że większość osób czekała mega długo jeżeli nie byli partyjni albo nie mieli na łapówki
@Celinka95: spoldzielnie co roku przeznaczaly wybrany procent oddanych mieszkan na potrzeby wlasnie partii i resortów silowych. Tylko to nawet nie kazdy partyjny dostawal - po prostu bylo za malo mieszkan i tak ale niektorzy mieli w niej sporo wieksze przebicie.