Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie przeglądam tag #przegryw i trochę kisnę xd Nie mam 180 cm wzrostu, nie jestem też jakiś wybitnie przystojny i do chada mi bardzo daleko. Miłość swojego życia 10/10 poznałem na studiach, na moim drugim kierunku, z którego zrezygnowałem po czasie (teraz prawo i informatyka stosowana, wcześniej zarządzanie). To o tyle istotne, że dziewczynę poznałem przed tym, gdy poszedłem w te słynne dobrze płatne IT. Kocham swoją dziewczynę, codziennie ją rozbawiam, potrafimy przesiedzieć cały dzień gadając a to o pierdołach, a to o czymś ciekawym, oglądając wspólnie filmy czy zwyczajnie przytulając się do siebie. Chodzimy na wieczorne spacery, każdą chwilę spędzamy razem, a za niecały rok planuję jej się oświadczyć (o czym zresztą dobrze wie i czego jak sama mówiła, nie może się doczekać). Jestem przykładem na to, że zwyczajnie dobry charakter jest w stanie sprawić, że dziewczyna odwzajemni uczucie. A #blackpill i inni dalej będą klepać się po swoich wirtualnych plecach, że bez 180 centymetrów wzrostu, kwadratowej szczęki i 10k na rękę nie da się znaleźć miłości, bo te loszki to tylko na to lecą xD
#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603629e1457f0a000b19f897
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 40
  • Odpowiedz
@Ibralew: przecież to żadna przyjemność kopulowac z przeciętna laska, która po zmyciu tapety przypomina bardziej hobbita niż ponętną do tego płodną pełną ognia kobitke no chyba że ma się oczy zaklejone sperma i wyhebluje się każda łanie jaka się pojawi na horyzoncie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Orka na ugorze. Nie wytłumaczysz im, bo to są osoby dotknięte zaburzeniami poznawczymi i to często na poziomie urojeniowym. Mają swój poukładany systemik, w którym oczywiście są niczemu niewinni, bo "wzrost" albo "brak oczu łowcy" i to im pozwala racjonalizować swoją sytuację, użalać się nad sobą i dalej wegetować w przegrywie, bo przecież "to wszystko wina genetyki", której "nie zmienią" XD Możesz takiemu przegrywowi przyprowazdzić i setkę ludzi, którzy będą zapewniać, że
  • Odpowiedz
@user100: przecież istnieją jeszcze kobiety pomiędzy modelkami, a hobittami, i jest ich cała masa. Sa nawet takie, ktore nie musza sie malowac zeby wygladac 10/10. Nie wiem gdzie wy żyjecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Te twoje "10/10" to pewnie lokalny lachon dający po kątach Oskarkom, aby sobie ulżyli po dostaniu szmaty z przyrki. Teraz jako zużyty spermochłon łaskawie dała ci możliwość powąchania jej zużytej pyzdyyy, a ty jak to normik cieszysz się niczym menel na resztkę przeterminowanego piwa w butelce.

Taką mam dla ciebie czarną pigułkę na dziś :)
  • Odpowiedz
WybranyŁobuz: > Znając życie to obiektywnie ta twoja miłość jest 4/10.

Zresztą nawet jeśli tobie się udalo, nie znaczy że inni mają tyle szczęścia. Twój post brzmi jak "hurr durr pije i pale całe życie i jestem zdrowy jak ryba, nie wiem jak debile mogą pisać że papierosy i alkohol powodują różne choroby xD"


@Niski_Manlet: Te wpisy i podobne pokazują jak bardzo odrealnieni ludzie tutaj piszą. Masakra. Po pierwsze -
  • Odpowiedz
SamotnaFeministka: Do WybranyŁobuz

Ci twoi kumple chady zrealizowali ten sam scenariusz jaki realizuja kobiety, po wyszaleniu sie z instaloszkami do stałego związku wzieli spokojne betamyszkomaty 6/10
Dobrze opisana w manosferze i bardzo efektywna strategia, niestety w przypadku facetów dostępna tylko dla topki oraz dla każdej kobiety. Cała reszta to żenujacy stek generalizacji, chochołów i chyba po prostu bólu dupy o to, że masz nieatrakcyjną partnerkę i na siłę chcesz udowodnić, że
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW:

Kiedy wy wykopki-matołki się nauczycie, że kobiety 10/10 nie chodzą po ulicy tylko siedzą na jachtach u szejka, grają w filmach za grubą kase albo chodzą po wybiegu dla modelek w bieliźnie Dolce&Gabbana?


Czyli kobiety z jachtów DG nie chodzą po ulicach? :-) Poza tym to wybitna logika mówić że akurat 10 to u szejka na jachcie. Bardzo często to operacje plastyczne i sztuczność - Ty lubisz sztuczne kobiety więc
  • Odpowiedz
Janusz Wślizgin Piłkke: Do WybranyŁobuz:

Temat został pięknie wyjaśniona przez użytkownika SamotnaFeministka. Kobiety 8-10/10 z wyglądu dostają tak ogromną atencję od mężczyzn, że próba utrzymania z taką związku jest nieustanną bitwą z dziesiątkami innych facetów, orbiterów, rywali. Nawet dla chada 8-9/10 to może być problem, bo piękna kobieta będzie dostawać też regularnie atencję od mężczyzn na jego poziomie lub bardziej atrakcyjnych fizycznie. Te "szare myszki" 6/10 też zazwyczaj dostają dużo atencji,
  • Odpowiedz