Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hektorrr: Nie "być może" tylko jest.
Poczynając od wziętego z dupy wieku dzieci. Chyba, że zakładasz że dzieci rodzą się w wieku 8 lat.
Poprzez wzięte z dupy założenie jakoby dzieci młodsze niż 8 lat nie uczęszczały do szkoły.
Kończąc na stwierdzeniu, że zostawianie ich samych w domu na wiele godzin przez 5x w tygodniu jest czymś normalnym, legalnym i odpowiedzialnym. Bankowo rodzice się mogą skupić na pracy.
Ile masz lat,
@Hektorrr: Nie wiem jak Ty, ale ja po kilku miesiącach na homeoffice - myślałam, że oszaleję. Wszystko ma swoje granice. Co mają powiedzieć dzieci 12-17 lat, których hormony się budzą, które zaczynają wiek inicjacji. Nie chcę myśleć jaki wpływ na ich psychikę będzie miała ta roczna izolacja i wykluczenie z relacji międzyludzkich.
@monalisssa: będzie miało wpływ tylko na psychikę tej bardziej ekstrawertycznej połowy dzieci. Prawdopodobnie taki sam, jaki wcześniej przymusowa socjalizacja miała na tą mniej ekstrawertyczna połowę dzieci.
Nie "być może" tylko jest.

Poczynając od wziętego z dupy wieku dzieci. Chyba, że zakładasz że dzieci rodzą się w wieku 8 lat.

Poprzez wzięte z dupy założenie jakoby dzieci młodsze niż 8 lat nie uczęszczały do szkoły.

Kończąc na stwierdzeniu, że zostawianie ich samych w domu na wiele godzin przez 5x w tygodniu jest czymś normalnym, legalnym i odpowiedzialnym. Bankowo rodzice się mogą skupić na pracy.

Ile masz lat, tak z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hektorrr: A kto mówi o noworodkach? Mówię o dzieciach od 3 roku życia które już można posłać do szkoły - preschool (przedszkole). Od 4 roku życia jest już reception (zerówka), a od 5 zaczyna się obowiązkowa primary school. Zarówno reception jak i primary już są w pełnym wymiarze godzinowym (od 9tej do 15tej).
Ty zacząłeś liczyć szkołę od 8 roku życia.

Też jak byłem mały to czasem zostawałem w domu sam.