Wpis z mikrobloga

@kepak: użytkuje juz ponad rok i jest super. Z dopasowaniem nie będzie problemu, zmywarka w zabudowie to tylko "dziura" pomiędzy szafkami. Kwesta jest tylko zamiennik do prowadnic frontu z systemu Metod, ale da się to zrobić.
@kepak użytkuję od miesiąca. Ogólnie spoko jak na tę cenę. Jedynie co mnie wkurza to to, że program eco trwa 4 godziny oraz szerokość 45cm jest zbyt mała na 4 osobową rodzinę.
@kowallo: @ciemnienie: Jak tak patrzę to stwierdzić trzeba, że strona ikei nie jest przystosowana do sprzętu AGD. Po prostu nie piszą o funkcjach i trzeba szukać gdzieś pokątnie. Dlatego mam pytanie, ta zmywarka posiada możliwość podnoszenia/ obniżania środkowego kosza?
Inne pytanie jest takie, czym właściwie różni się ta zmywarka od FINPUTSAD za 2k, ale 2k i tak nie chciałbym wydać.
@ciemnienie: @kowallo: To teraz mam mozg #!$%@? bo wg strony ikea

Wysokość górnego kosza można regulować, aby zrobić miejsce na talerze i szklanki różnych rozmiarów.

I to samo jest w wersji EN GB

Ale z drugiej strony dalej napisane jest

Wyjmowany koszyk na sztućce i składane półki na szklanki i talerze pozwalają dostosować przestrzeń do własnych potrzeb.


Wiec chyba nie mozna temu ufac
@kepak po południu sprawdzę jeszcze raz, bo patrzyłem tylko czy szyny na ściankach da się regulować. Być może jest możliwość regulacji samej szuflady. Używam dopiero od miesiąca, jeszcze nie wszystko ogarnąłem. Wysokość fabryczna jest dla mnie dobra.
@kepak hah to jestem baranem bo patrzyłem na szyny przy ściankach. Do tego zmywarka była cała załadowana naczyniami, więc szuflady nie ruszałem. Ale dobrze wiedzieć.
Co do mycia, jestem w miarę zadowolony. Korzystam z tabletek finish powerball. Szklane talerze i kubki myje bardzo dobrze. Jedynie z plastikowymi miskami ma problemy. Zupełnie ich nie domywa. Głębokie garnki też czasem trzeba doczyścić w pewnych miejscach.
@kowallo Kup sobie żel do zmywarek lub proszek i przed włączeniem jej dostaw go trochę w zmywarce. Kiedyś zmywarki miały dwie komory jedna na prewash a druga na mycie właściwe. Teraz jak rozpowszechniły się tabletki to prewash jest robiony czystą wodą