Wpis z mikrobloga

symbol kojarzący się z OGÓŁEM wyborców trumpa. Nie odpowiada się pytaniem na pytanie tak btw.


@marv0oo: Dorabiasz historię bo tobie się tak kojarzy. Mi się ruch MAGA kojarzy ze szturmem na kapitol. Odpowiadam: Nie jest to wyszczególnione, że chodzi o wszystkich republikan czy konkretnej grupki. Tak samo nie ma oficjalnego stanowiska, że ta babka została zwolniona za nazwanie demokratów nazistami. Ból dupy o nic
  • Odpowiedz
jaki to ma związek z wolnym rynkiem? xD


@Bubo_bubo: jak to jaki- prywatna firma nie zatrudnia ludzi, których nie lubi. W czym problem? Ciekawe, że z was niby tacy wolnościowcy, ale jak to uderza w prawaków to już płacz. A jak w lewaków to dobrze. Tak jak z tym tortem dla gejów czy wariatem z Ikei
  • Odpowiedz
No i rozumiem, że jesteś przeciwko


@szybki_zuk: nic nie rozumiesz. Mam na to wyrąbane. Po prostu śmieszy mnie ignorancja typów, którzy przybijają łatkę wolnego rynku do rzeczy, które z tym nic nie mają wspólnego. Niektórzy widzą wszystko w dychotomii jesteś przeciwko temu, to oznacza że jesteś za tym, a takie myślenie to dziecinna błazenada.
  • Odpowiedz
@Bubo_bubo: Taki, że w umowie na pewno mają klauzulę dotyczącą pisania głupot w internecie a pani z obrazka robiła to już od jakiegoś czasu. Nikt nie #!$%@?ł jej z pracy, zakończyli współpracę między sezonami. Wolny rynek i mogą robić co chcą, taki urok korpo świata, albo siedzisz cicho, albo klepiesz biedę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: W jej przypadku wpis nie był taki tragiczny tylko debile na twitterze znaleźli sobie osobę i powód by #!$%@?ć jej życie. Disney nie reagował na jej wpis do momentu jak lud rozpoczął publiczny lincz.
  • Odpowiedz