Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 41
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:00, Wtorek, 23 lutego 2021. Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa. Słońce wstało dziś o 06:50. Będzie oświecało nas 10 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:10. Ciemna noc zapadnie o 18:28, ale gwiazd można wypatrywać od 17:46.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@micke:
Dzień dobry, dziś bez wołania Was bo w biegu.
Dobrego dnia i tylko z górki.

Ja dziś idę po zwycięstwo więc proszę myśleć o mnie tylko jako "chodzący sukces"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu
@wynalazek_one:
Heloł.
Dziś dzień wolny, bo trzeba jechać i popatrzeć, czy to, co wczoraj robiłem, się nadaje na dłuższą metę, czy też niet. Bądźmy dobrej myśli. Z resztą, byłem tam rok temu i było za słabo, zobaczymy, jak ocenią mnie tym razem - zadanie z widłami i tak zostało przez innych operatorów potraktowane na zasadzie "za dużo roboty, daj zawiesie i łańcuchy", więc na pewno lepiej, niż rok temu (gdzie byłem sam na polu i trudno, miałeś zrobić).

Smutno, że Daft Punk kończy karierę - ja tego zespołu bardzo długo nie znałem (nie
  • Odpowiedz
@slabehaslo: moja firma od jakiegoś czasu mocno weszła na youtube i jak na branżę rolniczą ma dużo subów (65k). W zależności od tematyki pracownicy występują w filmach, co znaczy, że mnie też idzie tam znaleźć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz