Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad #keto
Mniej więcej przepisy itp wstępnie sobie ogarnąłem tylko teraz pozostaje kwestia liczenia kcal. Poratujecie jakie wartości liczyć itp?
  • 33
a w jakich proporcjach trzymać makro?


@Insane_Mike: absolutne minimum wegli i bialko ok 1g-2g na kilogram masy ciala (zalezy od muskulatury i aktywnosci). to ile tluszczy bedziesz jadl nie ma znaczenia. organizm sam dostosuje uczucie glodu,
@Insane_Mike nie zastanawiaj się, tylko próbuj :) ta dieta jest mega. Chodzisz najedzony, wcinasz dobre mięcho, tluszczyk i dużo zdrowych warzyw. Ja tam nie liczylem kalorii w 99%. Z dwa dni tylko dla testu wpisywałem sobie co zjadam w fitatu żeby z ciekawości zobaczyć ile kalorii pochłaniam. Efekty są mega. Power jest cały czas, kawy nie potrzeba, waga spada. Dzieci i żona przeziębieni teraz, a mnie nawet nie ruszyło. Chuba za bardzo
@Insane_Mike: keto kocura obejrzyj tylko stare filmiki, te nowe to dno. Gościu stal sie bezbekiem i takim keto c(w)elebryta. Nagrywa jakies swoje pierdy i filmiki sa strasznie dlugie, a teraz znalazl rozowa i nagle juz nie trzeba miec 30 g wegli w diecie tylko 50, no bo jego rozowa widocznie nie daje rady tyle utrzymac xD ja Ci polecam mirasa ketokucharza
https://www.youtube.com/channel/UCnmXITEQ7Z3y8VOBxGITNLw
krotkie filmy po 4-5 minut, mega konkret, brak #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koniarz: ketokocur poszedł w biznes i bardzo dobrze. W Stanach keto jest coraz popularniejsze. Do Polski też przyjdzie ta dieta. Kto pierwszy ten lepszy. Gościu ma sklep a teraz wszedł w plany żywieniowe. A co do ww to 30g tylko na adaptacji. Ja mam czasami i 100ww na keto. Wszystko zależy od aktywności fizycznej.