Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad #keto
Mniej więcej przepisy itp wstępnie sobie ogarnąłem tylko teraz pozostaje kwestia liczenia kcal. Poratujecie jakie wartości liczyć itp?
  • 33
  • Odpowiedz
@uhauha: ja wiem w co on poszedł itp nie musisz mi tłumaczyć. Dla niego osobiście biznes życia jasne. Ale to co nagrywa teraz to jest gówno i tyle. Mówię z perspektywy widza. Szkoda czasu na oglądanie pierdzenia do mikrofonu i śmiania się z tego. A dieta przecież już przyszła. Wspomniany przeze mnie kucharz, 8 miesiecy temu poniżej 1 k subskrypcji, dzisiaj 11 k. Firma roleski nawet keto sosy wypuściła i
  • Odpowiedz
@chef_r2r: tak myslalem, że ich wrzucisz :D delauer giga czad i doktorek. Kiedyś oglądałem :D
a pana bulskiego znasz?
https://www.youtube.com/c/KETONOWI/videos
tez go kiedyś oglądałem, ale on taki adhd i sporo informacji wtłacza, że aż czacha dymi. Ale też przestałem jak zobaczyłem film o uzmiemaniu xD swoją drogą trochę mam bekę na fb z tych gości co ubierają te pomarańczowe okulary xD
  • Odpowiedz
@chef_r2r: jest jakiś taki undergroundowy ruch w keto. Kupują drogie pomaranczowe okulary, wyglądają w nich jak debile i chodzą na bosaka po trawie żeby uziemiać się czy coś xD Sam nie wiem o co chodzi, widziałem na grupie i wyszedłem z niej.
Chwilę pogooglowałem, nawet legenda polskiego keto czyli pani olala też jest tym keto-szurem xD:
https://olalalchf.pl/swiatlo-niebieskie-a-zdrowie/
nie neguję tego jakoś mega po prostu mam bekę xD
Tutaj pan Bulski
  • Odpowiedz
@koniarz: ja tam nic nie mowie ale - w moim kregu jakis tam znajomych z swiata kulinariow to ta laska olala czy jak jej tam to jest najwiekszym posmiewiskiem,osobiscie zajrzalem na jej blog raz w zyciu i tyle ale panna ciagnie opinie za soba calkiem negatywna z jakis tam powodow....a z tego co pamietam to laska jest slynna bo ....schudla ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@chef_r2r: no to powiem Ci ciekawe jest to co piszesz...może kwestia tego że to właśnie keto kocur zawsze ją polecał a ona ten blog raczej ma stary? ja jakoś z jej przepisów nie korzystałem jak już to na początku keto kocur (ale w sumie on korzystał z jej przepisów), a potem to ciągle samemu, google i własne proporcje i pomysły. Teraz keto kucharz. Ona chyba jakiejś takiej tożsamości nie zbudowała
  • Odpowiedz
jakaś colka/pepsi 0 można?


@Insane_Mike: ludzie to piją, bo nie ma cukru ale ja odradzam. Raz, że to syf i chemia a dwa, że sam smak słodki nawet bez cukru i kalorii powoduje ochotę na węglowodany. Wszystko kwestia tego jakie masz cele na keto i jak reagujesz na taką cole. Raz na jakiś czas nie zaszkodzi za bardzo.
  • Odpowiedz