Wpis z mikrobloga

Ja, lvl 37. W 2015 r człowiek o normalnych pogladach politycznych, tzn. bardziej zantersowany kwestiami gospodarczyni i ekonomicznymi niż ideologiczną wojenką, którą mialem w dupie.

Religia w szkole mi nie przeszkadzała, kompromis aborcyjny był ok, eutanazja na życzenie może w ograniczonym zakresie. Finansowanie kościoła przez państwo za duże ale no do zrozumienia. Do kościoła chodziłem w miarę regularnie, święta obchodziłem itp.

Obecnie: do kościoła nie chodze, dzieci na religię nie zapisałem, zastanawiam się nad apostazją pomimo bycia wierzącym. Zniana nastawienia: całkowity rozdział kościoła od państwa, opodatkowanie wpływów kościoła (ryczałt lub coś innego), kościół traktowany jak każdy inny podmiot gospodarczy, aborcja do 12 tyg, wyprowadzenie religii ze szkół, brak ocen na maturze, brak przywilejów, wypowiedzenie konkordatu, handel w niedziele, brak finansowania ze środków publicznych działalnosci kościoła, ksìęży, kapelanów itp.

Skąd ta zmiana? Odkąd rządzi pis kościół zachowuje się jak nowotwór. Atakuje kolejne obszary życia, przekracza granice, których jeszcze 5 lat temu by się nie ośmielił. Do tego ochrona swoich interesów, pedofilii i brak szans na zmianę. Do tego kosztuje coraz więcej. Im bardziej kler włazi w moje życie, doi moje państwo tym bardziej uważam, że tylko radykalne cięcie unirmuje tą chorę sytuacje.

Dziękuję pis i koscioł za to, że przejrzałem na oczy.

#bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 83
  • Odpowiedz
@last_of_us: no ja nie musiałem emigrować żeby na cheleb mieć. Zarabiam na miejscu, stać mnie na wszystko a ty #!$%@? u norweskiego Pana i traktuja cie jak smiecia. Zresz gówno i mieszkasz w szałasie zeby odłozyc tyle co ja w tygodniu na pierdoły rozwalam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i gratuluje jezeli twoj mały przegrany móżdżek zna tylko wisha co pkazuje jaki stary pierdziel jestes i jak cie
  • Odpowiedz
@ryjek201:

Jak ty masz na Chleb?
Recepty na uzyskanie 2 dolców zniżki?
Kaman ziomek! Nie rozśmieszaj mnie

Stare kałdi w gazie?
To jest życie? Wegetujesz od promki do promki kąbinujac jak dziad jak tu urwać parę groszy
Normalnym ludziom szkoda na to czasu i energi ale ty jesteś po prostu do tego zmuszony twoim radzeniem sobie

Jakbyś normalnie zarabiał i było cie stać na wszystko to byś jeździł lepszym autem, kupował
  • Odpowiedz