Wpis z mikrobloga

Ja, lvl 37. W 2015 r człowiek o normalnych pogladach politycznych, tzn. bardziej zantersowany kwestiami gospodarczyni i ekonomicznymi niż ideologiczną wojenką, którą mialem w dupie.

Religia w szkole mi nie przeszkadzała, kompromis aborcyjny był ok, eutanazja na życzenie może w ograniczonym zakresie. Finansowanie kościoła przez państwo za duże ale no do zrozumienia. Do kościoła chodziłem w miarę regularnie, święta obchodziłem itp.

Obecnie: do kościoła nie chodze, dzieci na religię nie zapisałem, zastanawiam się nad apostazją pomimo bycia wierzącym. Zniana nastawienia: całkowity rozdział kościoła od państwa, opodatkowanie wpływów kościoła (ryczałt lub coś innego), kościół traktowany jak każdy inny podmiot gospodarczy, aborcja do 12 tyg, wyprowadzenie religii ze szkół, brak ocen na maturze, brak przywilejów, wypowiedzenie konkordatu, handel w niedziele, brak finansowania ze środków publicznych działalnosci kościoła, ksìęży, kapelanów itp.

Skąd ta zmiana? Odkąd rządzi pis kościół zachowuje się jak nowotwór. Atakuje kolejne obszary życia, przekracza granice, których jeszcze 5 lat temu by się nie ośmielił. Do tego ochrona swoich interesów, pedofilii i brak szans na zmianę. Do tego kosztuje coraz więcej. Im bardziej kler włazi w moje życie, doi moje państwo tym bardziej uważam, że tylko radykalne cięcie unirmuje tą chorę sytuacje.

Dziękuję pis i koscioł za to, że przejrzałem na oczy.

#bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 83
  • Odpowiedz
@ryjek201:
Kościół za Wikipedią

Zbiorowisko opasłych zboczeńców molestujacych dzieci i wchodzących w konszachty z PiS aby się nachapać, nakraść i bogacić

A jak jednego z nich złapią na gorącym uczynku to cyk i do innej parafii

Voila, kmiocie, masz definicje tych oblechów
  • Odpowiedz
@ryjek201:

A więc przyznajesz mi rację kmiotku?
Zaskakujące, idioci jak ty rzadko kiedy przyznają ze się mylili.

Najzwyczajniej w świecie nie jesteś dość inteligentny aby ogarnąć całe zło jakie czyni kościół, na szczęście zreflektowałeś się

Mylalem ze jesteś przygłup, cieszę się że dało się jednak sprowadzić cie na właściwą drogę i nie jesteś opóźnionym w rozwoju mongołem broniącym pedofili

  • Odpowiedz
@last_of_us:

A więc przyznajesz mi rację kmiotku?

Zaskakujące, idioci jak ty rzadko kiedy przyznają ze się mylili.

Najzwyczajniej w świecie nie jesteś dość inteligentny aby ogarnąć całe zło jakie czyni kościół, na szczęście zreflektowałeś się

Mylalem ze jesteś przygłup, cieszę się że dało się jednak sprowadzić cie na właściwą drogę i nie jesteś opóźnionym w rozwoju mongołem broniącym pedofili

Jesteś?


Nic ci nie przyznałem, po prostu nie dyskutuje z taboretami z
  • Odpowiedz
PS. Młody co został i zarabia

Idź lepiej żebrać o kody


Cieszę się, że nauczyli małpę, jak wchodzić w historię wpisów ale co to dowodzi? Że szanuje swoje pieniążki? Widzisz biedny nigdy nie zrozumie bogatego. Biedny będzie się obnosił, bogaty nie szuka poklasku. Skoro potrzebowałem kuponu na 50$ to znaczy, że chciałem wydać minimum 200$ bo taki kupon był a wydałem sporo więcej na przyjemności i tylko tego dnia ( ͡°
  • Odpowiedz
@ryjek201:
"Pieniążki"
i każdy wie że ma do czynienia z biedą umysłową

Woow, 200 dolców woooow, bogol, zamożny
"tego dnia" sugerujesz że wydajesz tyle na siebie częściej niż raz do roku? XD
Na przyjemności wydał, nie na rachunki, przyjemności xd
-Dmuchana lala to taka przyjemność?
Xd kmiocie

Jesteś biedny nie tylko umysłowo skoro 200$ to dla cb powód do chwalenia się że że ho ho przyjemności
jesteś biedny w dwójnasób

Ale
  • Odpowiedz
@last_of_us: Piecze dupa, że młody #!$%@? połowę twojej wypłaty na głupoty nie? I nie dwiescie a 400 pajacu, na tyle był tylko kupon. Wystarczyło zarzucić wędkę a lata jak koc z pęcherzem. Widać od razu, że Janusz....daruj sobie dalej z wodogłowiem nie zamierzam dyskutować.
  • Odpowiedz
@ryjek201:
Whhhoaaa
400 $ dolarów u es a
Zarobas

Xd kmiocie

Młodym tumanem to ty byłeś kmiocie, teraz jesteś tylko tumanem

Do tego wspierasz pedofili, jak ty patrzysz na siebie w lustrze?
Fajnie tak?

Podbij do 600$

Xd

Uwaga!
wchodzimy w 4 gęstość, typ wspierający pedofile wydał na siebie pieniądze!
Uwaga!

Ale to ty dzwonisz z tymi śmiesznymi sumami tłumoku

Jak zaczniesz kupować auta jako zachcianki to możesz próbować na kimś
  • Odpowiedz
@last_of_us:

Aha Januszku jaram się twoją nienawiścią do kk, ale ślub i dzieci do chrztu i komuni to posyłasz nie? Wiosek o apostazje już złożony? Nie to na co czekasz przecież taki kozak jesteś? Teraz czekam na komentarz o pedofili muzułmanów, jedziesz stary, tylko koniecznie podaj swoje dane adresowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co straszek obleciał? Tchórz ha tfu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ryjek201:

Pudło głąbie, nie wspieram pedofili

Mi rodzice krzywdę chrztem zrobili, ja tego błędu nie powtórzę

Musiał bym być biedny w dwójnasób jak ty żeby posyłać dzieci do kościoła

muzułmanie mnie mało interesują
Nie oni rozwalają Polskę i nie ich biszkopty przenoszą na inne parafie jak ktoś przyłapie ich na molestowaniu dzieci

Jesteś mega ćwokiem imbecylu

A teraz biegus8em leć dać dolary, powtarzam DOLARY na tace dla opasłych zboczeńców w sutannach
  • Odpowiedz
@ryjek201:

Ps
Apostazja już za mną kmiocie
Ani grosza opasłe zboczeńce nie dostaną ode mnie ani w statystykach nie figuruje

Szach mat kmiocie
A ty jak? Gałą już proboszczowi wyszorowana?
  • Odpowiedz
@last_of_us: i wiesz co mnie najbardziej cieszy pomijając wszystko inne? Że ty się tym podniecasz i jarasz a gówno możesz i jesteś kozak w necie a #!$%@? w świecie. Żadnej apostazji ześ nie zrobił a gówniaków swoich pierwszy lecisz chrzcić i to samo było z komunią. ( ͡° ͜ʖ ͡°) skąd wiem to już moja słodka tajemnica ale beke z ciebie ma pół polski ( ͡°
  • Odpowiedz
@last_of_us: no i co to udowadnia, wkliłeś mi jakiś losowy obrazek z internetu na którym nic nie widac, i sie przyznajesz ze janusz ktory za chlebem musiał jechac do norwegii by byc ich parobkiem bo polakow na stanowiska nie zatrudniaja ot taki z ciebie karierowicz, zal. w niczym sie nie myliłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ryjek201:

A więc kmiocie
obrazek losowy, nieprawdziwy?
Ale w Norwegi jednak jestem?

Zdecyduj się tłuku

Hmmm, logiczne jak te wasze pedofilskie gusła kościelne

Sam biszkopt waszej wiary mi odpisał usłużnie.
I nie denerwuj się bo ci na opasce mi band alarm wyskoczy kmiocie
Jak tam? Dolarowy zaroabsie za te 2 zaoszczedzone dolary życie sobie ułożysz czy od razu pedofilom na tace dasz kołku?

Stare kałdi w gazie, Deal życia z wish
  • Odpowiedz