Wpis z mikrobloga

Pamiętam taką "śmieszną" sytuację z kiedyś, jak przyszedłem do 1 klasy gimnazjum i był to jeden z moich pierwszych dni w szkole. Staliśmy w grupce 5 wystraszonych chłopaczków i próbowaliśmy tam się jakoś zintegrować. Przyszły do nas na korytarzu jakieś znudzone karyńska z 3 klasy, każda wyższa o głowe od nas i zaczęły sobie wybierać, którego "świeżaka przystojniaka" biorą. Dwóch moich nowych kolegów zaczęły głaskać po głowie i się do nich przytulać, dwóch pomiziały po policzku i powiedziały, że ci się jeszcze wyrobią i będą ciacha, a kiedy się obróciły do mnie... to zączęły drwić, że z tego to już nic nie będzie i przy nowych kolegach mnie jedna popchnęła na tyle mocno, że się uderzyłem głową o ścianę. Rozchichotane sobie poszły, a ja zostałem z nowymi kolegami z przypiętą łatką #przegryw . To było moje pierwsze spotkanie z #blackpill , wtedy jeszcze nie wiedziałem, że takie coś istnieje i odbije się na całym moim późniejszym życiu.
ymkzz - Pamiętam taką "śmieszną" sytuację z kiedyś, jak przyszedłem do 1 klasy gimnaz...

źródło: comment_1613986117FQwGj6wzM2vbFcD5IsnTDn.jpg

Pobierz
  • 11