Wpis z mikrobloga

Starzy: Zapieprzają za bezcen i wpis do cv po kilkanaście godzin dziennie, żyją z rodzicami do 35 roku życia, ledwo wiążą koniec z końcem.

Młodzi: Ej to my tak nie chcemy...

Starzy: Zamknij mordę guwniarzu, spaliśmy w 10 w jeziorze, matka robiła zupę z kory, szliśmy do pracy w śnieżycy pod górę, jak śmiesz tak nie chcieć mały złodzieju.

Jak w tym żarcie z kotłami w piekle i Polakami xD

#bekazprawakow #bekazpolakow #neuropa #4konserwy #polska
Kozajsza - Starzy: Zapieprzają za bezcen i wpis do cv po kilkanaście godzin dziennie,...

źródło: comment_1613980895zE57LJzquwda8pTEvs61h1.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
Do ktorej grupy sie zaliczasz lewicowych golodupcow czy cwaniakow?

@borjaki: mmmmmm skończyły się argumenty i zaczęło się ad personam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kozajsza: skonczyly sie argumenty? przeciez po Twojej stronie nie bylo zadnej merytoryki a wszystkie niewygodne pytania ktore Ci zadalem zostaly pominiete. Wystarczylo celowo wystosowac jedno pytanie ktore zawsze boli lewaka i juz prosze mamy riposte. Jacy wy jestescie przewidywalni...
  • Odpowiedz
@Kozajsza ale #!$%@?, bo teraz młodzi to nie #!$%@?ą, teraz jak młody przychodzi do pracy to siedzi, nic nie robi i jeszcze śmie nie robić ponad 8h na wielką korporację, roszczeniowe gówniarze, powinno im się nałożyć homonto i po 8h za biurkiem powinni orać pole przez następne 8h, wtedy wiedzieliby co to praca ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ale jaki pomysł mają ci młodzi lewacy? Zacisnąc pasa, zbudować fabryki, zainwestować? Nie. Wincej socjalu! Zabrać tym co zacisnęli pasa i dać lekkoduchom!


@pinkfloyd12: Już tłumaczę. Uproszczenie systemu podatkowego, wprowadzenie relatywnie podobnych progów podatkowych oraz kwoty wolnej od podatku jak w krajach zachodnich, przez to system podatkowy, który teraz jest degresywny zmieni się na progresywny. Tym samym rozkłąd ciężaru utrzymywania państwa zostanie zostanie przesunięty z najbiedniejszych i klasy średniej na klasę
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Nie dyskutuj z tym NPCem, to nie ma sensu. Gość żyje w swojej urojonej rzeczywistości zarabiania milion na godzinę i walczy o parówkowy paradise w internecie. Też zarabiałem 50k i dobitnie to podkreślałem pod każdym komentarzem na yt tak z 12 lat temu jak byłem w gimnazjum i z korwinem zbijałem piątki na spotkaniach. Krul zaprzepaścił pokolenia młodych.
  • Odpowiedz
@borjaki: Chyba za słabo pedałowałeś że nadal masz tyle energii na pajacowanie w internecie xD


@Kozajsza: i znow puste lewicowe frazesy, odwrqcanie kota ogonem a konkretow zero. Zadalem proste pytania
- z jakiej pozycji wnioskujesz o podnoszenie podatkow - tak to jest istotne bo jak robia to golodupcy to mozna miec podejrzenie ze robia to w zwiazku z narodowa cecha Polakow - z zawisci
- dlaczego nie odpowiadasz na pytanie
  • Odpowiedz
Ambitni zdeterminowani starzersi się starzeją, a rozczeniowych Julek i Oskarków patrząc na demografię przybywa coraz wolniej, kto w tym starciu wygra w demokrację? ;)
  • Odpowiedz
@borjaki: Nie boli mnie dupa, dla mnie możesz zarabiać nawet miliard. Jestem za to święcie przekonany, że gdybyś był specjalistą i zarabiał takie pieniądze, nie marnowałbyś czasu na ideologiczne wojenki na wykopie. :) Jesteś kucobojownikiem którym byłem ja zanim wylądowałem na planecie "polski rynek pracy". Tfu
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Nie dyskutuj z tym NPCem, to nie ma sensu. Gość żyje w swojej urojonej rzeczywistości zarabiania milion na godzinę i walczy o parówkowy paradise w internecie. Też zarabiałem 50k i dobitnie to podkreślałem pod każdym komentarzem na yt tak z 12 lat temu jak byłem w gimnazjum i z korwinem zbijałem piątki na spotkaniach. Krul zaprzepaścił pokolenia młodych.


@eriicforrester: no tak kolejny... Ja rozumiem ze dla Ciebie zarobki w
  • Odpowiedz
@borjaki: Nie boli mnie dupa, dla mnie możesz zarabiać nawet miliard. Jestem za to święcie przekonany, że gdybyś był specjalistą i zarabiał takie pieniądze, nie marnowałbyś czasu na ideologiczne wojenki na wykopie. :) Jesteś kucobojownikiem którym byłem ja zanim wylądowałem na planecie "polski rynek pracy". Tfu


@eriicforrester: a co to za marnowanie czasu raz na jakois czas odswiezyc wykop w karcie i odpisac na lewicowe fantasmagorie , jak i tak
  • Odpowiedz
z jakiej pozycji wnioskujesz o podnoszenie podatkow - tak to jest istotne bo jak robia to golodupcy to mozna miec podejrzenie ze robia to w zwiazku z narodowa cecha Polakow - z zawisci


@borjaki: Nie twój interes.

dlaczego nie odpowiadasz na pytanie czemu Lewica nie chce czerpac wzorcow z Europy Zachodniej gdzie klase srednia stac na rzeczy o ktorych pisalem wyzej a np najwyzszy prog podatkowy w Niemczech zaczyna sie od
  • Odpowiedz
>Podatki powinny być przeznaczane na budowę mieszkań socjalnych, dopłaty i programy typu MDM, gwarancje kredytowe. Zresztą osoba młoda, nie zarabiająca jeszcze sporych pieniędzy nie będzie płaciła wyższych podatków, bo nawet w kalkulatorze Razem nie wskoczyłaby w drugi próg.


@Kozajsza: ahahaha no zajebista logika, zabrac komus wiecej w podatkach, by go nie bylo stac na mieszkanie , tylko po to by mu wybudowac blok socjalny. Stary Ty naprawde widzisz co piszesz? Podsumowujac
  • Odpowiedz
Litości!


@pinkfloyd12: Typowe, nie umiesz się odnieść do merytorycznych argumentów, to trzeba uznac całe źródło z góry za złe, dużo wygodniejsze :D Zero wysiłku umysłowego.

Co w tym bezwartościowego? Mniej kasy w budżecie - mniej okazji do wałów. Każdy sam lepiej o siebie zadba niż państwo.


@pinkfloyd12: Pomijając, że zabawne jest jak bardzo jesteś pewny swojego zdania mimo, że masz tak prostackie rozumowanie w tym temacie to pokazałes, że nie
  • Odpowiedz
@borjaki: Podsumowując jestem za tym by podwyższyć podatki dla najbogatszych i wprowadzić większą progresję podatkową by pieniądze w ten sposób uzyskane wydać na walkę z jedną z największych bolączek współczesnej Polski czyli brak mieszkań, przekładający się na niski poziom życia, tragiczną demografię i wiele innych problemów.

Na 1000 mieszkańców przypadają u nas 363 mieszkania. Gorzej w UE jest tylko na Słowacji. Średnia unijna to 480 mieszkań. 41% Polaków mieszka w miejscach,
  • Odpowiedz
@Kozajsza:

Podsumowując jestem za tym by podwyższyć podatki dla najbogatszych i wprowadzić większą progresję podatkową by pieniądze w ten sposób uzyskane wydać na walkę z jedną z największych bolączek współczesnej Polski czyli brak mieszkań, przekładający się na niski poziom życia, tragiczną demografię i wiele innych problemów.


Problemem jest Twoja i calej lewicy definicja bogactwa. Jezeli wg kalkulatora Razem progresja zwieksza sie (w porownaniu do stanu obecnego) juz od 6k brutto to
  • Odpowiedz