Wpis z mikrobloga

To sie gurwa nacieszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem sobie we wtorek o 21 #bmw piękne, wyposażone, sporo grosza wsadzone, OKAZJA
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgadnijcie kogo baba skasowała w środe o 9 rano?


12 godzin się nacieszyłem, pół polski jechałem
We wtorek rzeczoznawca, będzie całka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Picrel
#samochody #heheszki #prestizowygruz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sluchampsajak_gram - To sie gurwa nacieszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Kupiłem sobie we wtorek o ...

źródło: comment_1613943449YRT8wyEB7ywJP5f3lVCBZg.jpg

Pobierz
  • 20
@BajerOp: trzeba bo walą w #!$%@?. Jego zadaniem jest ocenić szkody tak by ubezpieczalnia zapłaciła jak najmniej.
Pamiętam jak z 10 lat temu koleś żukiem wjechał mi w e klase. Przyszedł koleś, popatrzył i zrobił wycenę za 1500zł.
Zamówiłem rzeczoznawcę oddzielnie (400zł) i koleś policzył nawet żarówki w klapie. Łącznie dostałem 6500zł
Naprawa kosztowała 500 bo wszystko przyjęła kula od haka.
@BajerOp: no nie zupełnie. Klapa miała wgniotę i rysę, ale prawie nie było tego widać, kula się zgięła, zderzak był do wymiany (ale pęknięty był już wcześniej). Oddając do serwisu na naprawę bezgotówkową, zapłaciliby około 10tys.
Mało tego, powiem Ci, że wtedy dałem za ten samochód z 50k i po 4 stłuczkach (nie zmojej winy) mi się całkowicie wrócił.
@slucham_psa_jak_gram: 2 lata temu robiłem front na naprawie bezgotówkowej,(mam foty, uszkodzeń nie było dużo) sama skorupa zderzaka od mpaka kosztowała 2,5k pln + krótkie nadkole, tunel do chłodzenia tarcz, lakierowanie, uchwyt zderzaka, czujnik temperatury, mocowanie halogena i reszta pierdół których już nie pamiętam - łącznie wyszło 6,5k pln z autem zastępczym na tydzień, gdzie według średniej wartości rynkowej (carfax czy inne gówno mające odrealnione ceny) jakieś ~10k pln..

Jeśli masz mpak