Wpis z mikrobloga

Po czym poznać przegrywa w okolicach trzydziestki?

Po tym, że w 2021 roku kultywuje kompleksy z lat 90-tych na których się wychował, a które zaniknęły niedługo potem XD

Jak ja się cieszę, że do szkoły chodziłem już w XXI wieku, a przełom gimnazjum i liceum to był u mnie 2010 rok, gdzie nikt już nie dawał #!$%@? o to jak się kto ubiera, bo weszły te słynne rurki których nosiciele "nie łobronio naszyj łojczyzny i tszeba pobur pszywrucić" i spodnie proto-Julek z fabrycznymi dziurami i rozcięciami, przy których tanie dresy za 15 zł nie budziły żadnej sensacji i można było się tanio ubrać nie tracąc przy tym kolegów XDDD

Dzięki temu charakter był jednak ważniejszy niż ubrania i na zaczepkę klasowego bananowego Oskarka skierowaną w stronę moich luźnych dresów wartych dziś tyle co średni kebab, mogłem głośno i z dumą powiedzieć: "Wolęw dresach chodzić śmiale, niż w twych rurkach gnieść se jaje" czym wywołałem salwę śmiechu w klasie, w tym ze strony nauczycielki, ku upokorzeniu Oskarka poświadczonego spaleniem buraka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jedno muszę Julkom i chłopaczkom w rurkach zwrócić - dzięki wprowadzonej przez nich swobodzie ubioru nim mogłem iść bez kompleksów do szkoły ubrany za 240 zł, z czego 200 zł wart był zegarek, 15 zł spodnie dresowe, 10 zł t-shirt bez żadnych nadruków, 10 zł halówki, 2 zł skarpety i 3 zł bokserki. Dziękuję za uratowanie mnie przed przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #licbaza #szkola #modameska #truestory #wygryw #ubierajsiezwykopem
s.....i - Po czym poznać przegrywa w okolicach trzydziestki? 

Po tym, że w 2021 ro...

źródło: comment_16139334691296BK4wj2Uz9I0CafLA39.jpg

Pobierz
  • 19
@TheAwaken2: ja ruszyłem z wiejskiego gimnazjum do bardzo dobrego liceum, gdzie bogaci celowo zapisywali swoje dzieci i tam ta moda na rurki bardzo szybko weszła.

Ja tam osobiście miałem na to wywalone i nigdy nie czepiałem się nikogo za ubiór, póki nikt nie robił tego wobec mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyjątkiem byli dwaj skejciki, którzy chodzili w spodniach opuszczonych tak, że nogawki łączyły im się na
ale musisz być wieśniakiem o faak


@anheli: Nie, nie jestem po prostu przegrywem-kompleksiarzem. Polecam ten styl życia, nie trzeba potem płakać po 20 latach, że przegrało się życie, bo rodzice Vansów nie kupowali.
przecież vansy to buty dla biedaków o czym tym mówisz w ogóle


@anheli: Buty to buty. Jeśli kategoryzujesz po nich ludzi, to jesteś gorszym kompleksiarzem niż nawet wykopowe przegrywy.

jesteś tak odklejony od rzeczywistości, ze nawet cen nie znasz. Dużo za buty to pare k a nie 190zl na promocji


Nie, po prostu nie jestem takim przyjebem, żebym musiał kupować sobie buty za parę tysięcy, żeby nie uznawać się za biedaka.
ale przecież nie wiesz w jakich ja bitach chodziłem.


Ale wiem jakie #!$%@? masz do butów podejście. Jeśli nawet cię na nie nie stać, to tym gorzej, choć nawet jakbyś je kupił, to dalej masz debilne myślenie.

Pewnie samochód tez masz za 2k i mieszkasz z rodzicami.


@anheli: Nie mieszkam z rodzicami od 16 roku życia, a od 19 roku życia sam się utrzymuję.

To strzesznie #!$%@?, żyć z takimi kompleksami
xD, to co wypisujesz to jakiś totalny hit. Jesteś psychoterapeuta czy swoje predykcje bierzesz bazując na innej dziedzinie nauki?


@anheli: Przecież do tego nie trzeba żadnej psychoterapii. Po prostu logiczne jest, że jak ktoś robi z pieniędzy główny wyznacznik wartości, to znaczy, że nic innego nie ma, bo ludzie najczęściej wyznacznikami wartości określają te rzeczy, które sami mają.

Dlatego naukowcy cenią inteligencję i wiedzę, a gardzą głupotą, kulturyści cenią wygląd i
@skitarii: jesteś zaburzony moim zdaniem. Kreujesz uproszczony obraz świata, który pasuje do twojej narracji na chłopski rozum. Myśle, ze co do zasady żaden kulturysta nie gardzi suchoklatesami (w ogóle co to za słowo z nizin społecznych xD), a nie wszyscy bogaci egzaltują swoim staniem posiadania. Osoby młode, które podążają za moda są niedojrzałe dlatego potrafią stosować ostracyzm w odniesieniu do tej kategorii jaka jest w ich mniemaniu ważna dla nich czyli
jesteś zaburzony moim zdaniem.


@anheli: XDDD Teraz sam się bawisz w psychoanalizę przez internet, chociaż mi to fałszywie zarzucałeś.

Kreujesz uproszczony obraz świata, który pasuje do twojej narracji na chłopski rozum.


Przesiąknąłeś #!$%@?ą manierą z wykopu: to jest po prostu relacja i nie może być ona na chłopski rozum, bo ja tu niczego nie dowodzę, tylko przekazuję XD

Myśle, ze co do zasady żaden kulturysta nie gardzi suchoklatesami (w ogóle co
@skitarii: xD, nie da się z tobą dyskutować - prowadzisz jakiś monolog. Przejrzałem tez Twoje wpisy i jest strasznie - jesteś ekspertem od geopolityki, ekonomii (w tym makroekonomii), psychologii xD, politologii. Wszędzie gadasz jakieś populistyczne teksty i żyjesz w bance jakieś. Z ta moda to nawet ze zrozumieniem nie doczytałeś o co mi chodzi. I oczywiście te słynne jak na populistę porównania. Odniesienie do kolegi bogacza xD, który nie odnosi się
@anheli: Typie, jesteś jakiś sp@#$lony XD

Przychodzisz tu, rzucasz na wejściu tekstami o wieśniakach, biedakach, mieszkaniu z rodzicami, a teraz się #!$%@?, że moimi głównymi zainteresowaniami nie są skoki i patostreamy jak u ciebie.

Po drodze chcesz naukowo analizować moje wspomnienia i nie możesz uwierzyć, że ktoś może być bogaty i z kasą się nie obnosi.

Idź obejrzyj magicala, czy co tam innego i mi już dupy nie zawracaj, skoro dla