Wpis z mikrobloga

@CzasemBiegam: W takim razie jedyna rada jaką dla Ciebie mam to, nie rozmawiaj z nią codziennie. To, że rzadko się widzicie, być może tęsknicie za sobą i bardzo intensywnie przeżywacie spotkania, jest jedyną rzeczą jaka podsyca tę relację.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzasemBiegam: ja jestem. Kochamy się i mówimy sobie szczerze o bezuczuciowych szybkich relacjach łóżkowych z inną osoba, skoro sami nie możemy się na codzień zbliżyć
  • Odpowiedz
@CzasemBiegam: ciężko powiedzieć, zależy na pewno od wielu rzeczy. Ale jak jest to czasowe, że za rok wracam itd, itd to wiadomo, że to ma prawo bytu, ale sytuacja w której wyjeżdżam nie wiem kiedy wrócę, albo bez większego zamiaru powrotu czy dojechania drugiej połówki to słaby pomysł. Mam ciotkę, której mąż wyjechał niby na rok, ale stwierdził ze woli tam pracować, właśnie są w trakcie rozwodu. Z drugiej strony moi
  • Odpowiedz
@CzasemBiegam: niedawno zakończyłem dwu i pół letni związek gdzie dwa lata były na odległość. Pierwszy rok super, drugi trochę trudniejszy,ale czekanie na wspólne mieszkanie jakoś wynagradzało zgrzyty. Potem wspólne mieszkanie i masakra, dziewczyna okazała się jakby zupełnie inną osobą, zmieniła nastawienie i bardzo szybko się rozsypało. Na przyszłość ja bym już w takie coś nie wchodził, więc i innym odradzam
  • Odpowiedz
  • 0
@rapapara97 wiesz co może chodzi o to żeby druga osoba ci się nie znudziła, ja ogólnie mega dobrze dogaduje się z dziewczyną i gadamy jak normalne ziomeczki, gramy razem w gry więc jakoś ten kontakt codzienny jest i po prostu jest naturalny mega
  • Odpowiedz