Wpis z mikrobloga

@zasadzka01: akurat bardzo łatwo ustalić związek między jednym a drugim. Bilet jest ewidentnie świeży, czyli nie wydarzyło się to pół roku temu a maksymalnie kilkanaście godzin przed zrobieniem zdjęcia. Wystarczy że właściciela biletu wezmą na badania toksykologiczne.
  • Odpowiedz
  • 39
@KaiserBrotchen no, ta #!$%@?, badania toksykologiczne, test dna i odciski palców zdejmie specjalnie ściągnięty sztab specjalistów od kryminologii prosto z USA, w przypadku zgodności wobec oskarżonego o zostawienie butelki w lesie zostanie przeprowadzony impeachment, jeśli senat go przegłosuje, to oskarżony trafi na 50 lat ciężkich robót do rosyjskich łagrów bez możliwości wcześniejszego zwolnienia.
  • Odpowiedz
@mhrok87 w większej butli jest woda, w środku jest mniejsza z odciętym dnem, wyciągając ja ciężar wody zaciąga powietrze przez nabitą lufkę i napełnia się oparami spalonej marihuany. Jak całość się napełni to odkręca się nakrętkę z lufką i zaciąga dym.
Normalnie nie dałbyś rady spalić całej lufy na raz, a tutaj dym jest "zagęszczony" i całą lufę siup do płucka i jest jazda.
  • Odpowiedz
@KaiserBrotchen równie dobrze mógł palić dzień wcześniej na chacie, tamtędy tylko przechodzić. W sumie bez sensu dyskusja, bo i tak nikt by się w to nie bawil, bo nie ma powodu. W sumie przypał, ale niegroźny.
  • Odpowiedz
@KaiserBrotchen: ja tam nie chce nikogo karac za palenie ziolka, ale mogliby chociaż nie zostawiac po sobie syfu w postaci pustej paczki czipsów, pocietych resztek plastiku, i rozbitych butelek. Zwłaszczaze ze na tej, nazwijmy to, dosc popularnej "miejscówce" do "spotkań" byl worek na śmieci ktory inna uczynna osoba zostawiła xD Nie wiem czy to bardziej zabawne czy smutne, ze koles (a właściwie dzieciak - bo to ulgowy) wedlug adresu z
  • Odpowiedz
@floojd: za palenie też nie chcę nikogo karać. Jak ktoś chce to niech pali, nie obchodzi mnie co robi ze swoim życiem, ale niech nie zostawia po sobie syfu ¯\_(ツ)_/¯ Zwracam tylko uwage, że może trafić się jakiś strażnik miejski służbista, który jakby to znalazł w lesie to postanowi się wykazać i chłopak może mieć kłopoty. Następnym razem niech po prostu po sobie posprząta i tyle.
  • Odpowiedz