Wpis z mikrobloga

#spotifyfamily #spotify #spotifyrodzina #xcrazy #spotifyfamily

Przestrzegam przed użytkownikiem xCrazy, kóry pobiera kasę za udostępnienie miejsca w Spotify Premium dla rodziny (30 zł z góry od użytkownika za pół roku), po czym udostępnia link, który wygasa po kilku dniach. Oczywiście nie zwraca środków i nie odpowiada na wiadomość prywatne.

Strata może i nieduża, ale kwalifikuje się pod art. 286 kk, tym bardziej, że typ zrobił sobie stałe źródło dochodu z tego procederu.

Może obecnie posługiwać się innym loginem, dlatego udostępniam dane do przelewu które mi podał:
tel. 511082815
PKO Bank Polski S.A.: 46 1020 2629 0000 9902 0393 7570
  • 12
@Bartii89: A co. Jesteś rodzina tego mirka?
Spotify premium rodzina nie był stworzony w celu odsprzedawania go na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Nie stać cię na suba spotify to nie kupuj, a nie kombinujesz
@Bogaty_grubas: Jak ja lubię takie odwracanie kota ogonem... widzę post mirasa, że chce przyjąć do Spotify rodzina, ustalam zasady i przelewam kasę i ja mam się zastanawiać, po co to stworzyli taką formę subskrypcji? Przecież ja nic nie odsprzedawałem? To może napisz jak oceniasz działania xCrazy?
@Bartii89: myśle ze trzeba utworzyć codzienny wpis ze spisem użytkowników i ich inicjałami oraz w jakim banku siedzą którzy są takimi wsiurami ze robią biznes na oszukiwaniu ludzi za takie grosze

bo przecież jak kraść to miliony ( ͡° ʖ̯ ͡°)