Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#bezdomnosc #holandia tak mi biodra, kręgosłup i nogi #!$%@? że pała miekknie... W Amsterdamie byłem coś koło północy... Noc była znośna choć dość chłodna i siedząc na ławeczce tak zmarzłem że zęby mi same latały, a z tego co widziałem na pogodzie od połowy tygodnia pogoda ma się jeszcze bardziej pogorszyć... Wspominałem że mam jesienna kurteczkę z całkowicie #!$%@? zamkiem i dziurę pod lewym rękawem, trochę lipa... Moja torba około 15kg i słupek przydrożny...
Iconofsin - #bezdomnosc #holandia tak mi biodra, kręgosłup i nogi #!$%@? że pała miek...

źródło: comment_1613899473O9h7jVlOBjsF3uZkRQKIbl.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Icon_of_sin: wracaj do kraju, zamieszkaj w jakimś domu pomocy (tam jest zaskakująco fajnie), tam Ci pomogą i staniesz na nogi. Mam kumpla co był w czarnej dupie i mu pomogli. Teraz pracuje, wynajmuje mieszkanie i żyje jak człowiek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarlipe: Byłem już w jednym schronisku i koleś powiedział że jeśli nie jestem rezydentem Holandii od przynajmniej 5 lat to mogę zapomnieć o jakiejkolwiek pomocy... Dał mi namiary na schronisku do którego mam się udać na 9 wieczorem i tam ma się podobno okazać czy dostanę jakieś łóżko do spania...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Icon_of_sin: #!$%@? w USA w #!$%@? szmalu na narko a teraz płaczesz że masz jesienna kurteczkę i nie masz gdzie spać xD no ja #!$%@?, miałeś ojca który był idealnym przykładem jak możesz skończyć jak wpadniesz w nałóg a mimo to #!$%@? wyciągnąłeś zamiast wniosków i nic ze sobą nie zrobiłeś xD może następnym razem jak dostaniesz jakimś cudem szansę na ogarnięcie się to skorzystasz