Wpis z mikrobloga

@TheKa: Planowałem za nie kupić mieszaknie ale koniec końców kupiłem za własne. Na komunię dostałem parę tys i wrzuciłem to na konto w banku (najpierw subkonto u rodziców po 16 roku życia własne). Od 16 roku życia też pracowłem więc miałem dwa subkonta w ramach jednego konta. Jedno bieżące i drugie właśnie z tymi pieniędzmi z komunii gdzie po czasie dorzucałem jakąś stówę od dziadków czy wujków lub jak nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheKa: Ja to tylko chciałem powiedzieć, że to jak OP odpowiada na wszystko sprawiło, że już nie chce sie zabic xD Panie OP dobry człek z pana
  • Odpowiedz
kupili mi rower. Po roku kupili mi komputer celeron 500 mendocino 64 MB ram riva tnt 2 32mb 8,4 gb seagate i monitor ctx, płyta p6bat-a+ modem na port AMR z którego nie skorzystałem bo do 2007 albo 2009 nie miałem internetu
  • Odpowiedz
@TheKa: ciekawe kto by mi kupił modem na egzotyczny port.
Całego tego kompa nie mam ale było tam dużo fajnej zawartości, głównie jakieś MIDy z cdaction których nie odzyskam, dziwne tapety. Wtedy korzystałem z komputera bez internetu i jakoś sie dało.
  • Odpowiedz
@unitrax: Wiadomo, do grania jak najbardziej się przydał :) Ja mam dysk ze starego komputera cały czas, ale czy kiedykolwiek odzyskam jego zawartość, no nie wiem....
  • Odpowiedz