Wpis z mikrobloga

Chciałem wyrobić sobie pozwolenie na broń sportową. Niestety dowiedziałem się, że potrzebne jest widzenie obuoczne oraz przestrzenne. Od dziecka mam wadę wzroku, która uniemożliwia mi widzenie w 3D. Nie mam problemów z oceną odległości, jazdą samochodem czy motocyklem. Czy miał ktoś z was podobny problem? Nie wiem czy jest sens podejmować temat, bo mogę nie przejść badań okulistycznych.

#pozwolenienabron #bron #lekarz
  • 70
@konto_do_rozdajo: Nieźle. Własnie niedawno zacząłem sie interesować, czy da się to jakoś uratować i przestawić mózg, oczywiście lekarze twierdzą, że nie.. ale Twój przykład pokazuje, ze niekoniecznie mają rację. Różnicę mam podobną, ale dominujące oko jest tak silne, że zamykając je, w dużej mierze widzę ciemność zamkniętej powieki :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@macabrankov: Ja po dziś dziś dzień, jeśli długo nie noszę soczewek to tracę stereoskopie, ale wtedy szybko je znów zakładam i wraca xD Za to książki czytam okiem słabszym, a dominujące ma wtedy rozmazany obraz. Oczywiście do prowadzenia auta zawsze mam soczewkę. Mam jakiegoś hardego farta w życiu, że nie skończyłam z turbo zezem. U mojego synka już nie popełnię tego błędu i biega w okularach od 2 roku życia, bo