Wpis z mikrobloga

Powiem wam że nie obserwuję na bieżąco frizów i dubielow, ale podczas ich wyjazdów algorytm podrzuca ciągle relacje z obydwu wyjazdów i jak nie przepadam za żadnym z nich to aż oczy mi się śmieją jak patrzę na dubiela w Afryce i mam gdzieś czy udaje, czy to poprawianie PR - nie wnikam. Oglądam to z radością i jeśli zrealizuje zbiórkę o której wspominał na pewno wesprę. Świadomie czy nie, pokazuje że są ludzie którzy nie mają nic a potrafią się cieszyć każdym dniem
#friz
  • 9
@negroni: w Afryce tak, ale czy są ze sobą? Myślę że nawet jeśli, to nie przyznają się do tego. Te dzieciaki niektóre nie mają w ogóle szacunku do ich prywatności, gdy Lexy wrzuca smutna piosenkę na story, potrafią pisać do jej rodziny, ciotki z USA co się stało, albo do rodziny Marcina że znów sprawił przykrość xd nie dziwie im się że nie mówią jak to wygląda
@6772: być może, ja to widzę tak że lepiej pomagać i nagłaśniać jakkolwiek, niż ignorować problem. Ale to tylko moje zdanie, jedynie po tym co obejrzałam u niego podczas tego pobytu zainteresowałam się tematem i mam chęć pomoc, więc jakoś tragicznie nie wyszło