Wpis z mikrobloga

@Exenex: ładny las xD Wystarczy dać tylko jedną lokacje z wielu, np. Saint Denis nocą i zmiecie tę „metropolie” z palcem w dupie, nie mówiąc już o bagnach i tym fenomenalnym cieniowaniu, ale widzę, ze trafiłem na fanboya, wiec tak, nie ma o czym dyskutować xD
  • Odpowiedz
@eenki: Akurat średnio z tym fanboyem, bo oprawa graficzna, projekt miasta i modele samochodów, to jedyne elementy, które chwalę. Może jeszcze znalazłyby się jakieś pomniejsze rzeczy
  • Odpowiedz
@eenki: Nie twierdzę, że nie. Gra jest ok jeśli zapomnimy, że miał być to next gen w grach cRPG i w grach w ogóle. Każdy jeden świetnie zrealizowany element stoi obok elementu, który zawodzi. Jestem w stanie wybaczyć dużo rzeczy, ale nie kłamstwa i niespełnione obietnice.
  • Odpowiedz
@Exenex: Zgadzam się, ja grałem z RayTracing ON, chociaż też nie w całości. Wiele razy po prostu jeździłem po mieście zachwycony tym co zrobili twórcy albo po prostu stałem chłonąc klimat Night City. Niesamowita gra, od Wiedźmina 3 nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Pozostaje czekać kolejne 5 lat na coś od CDP RED ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Exenex: świetnie to ta gra wyglądała na premierę, a nie teraz po dwóch downgradylach i obiektami rysującymi się w zasadzie przed mordą gracza
  • Odpowiedz
@BQP: Ja mam nadal wersję 1.04, bo bałam się aktualizować w obawie przed takimi zagrywkami ze strony deweloperów.. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz