Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:00, Sobota, 20 lutego 2021. Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza. Słońce wstało dziś o 06:56. Będzie oświecało nas 10 godzin i 7 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:04. Ciemna noc zapadnie o 18:22, ale gwiazd można wypatrywać od 17:41.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 30
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @mobutu2 @piupiulaserem @LubieCzokoPauki @Hansim33 @AllGoesWrong

O cie Panie! Już 7.06 - zaspalam:p

Wiosna idzie bo o świcie już mi nie świeci w okna Słońce. Czas budzik mieć nastawiony.
Udanego sobotniego śniadanka i miłego dnia.
Plan jest taki, że to będzie świetny weekend :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@micke: @algus @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @mobutu2 @piupiulaserem @LubieCzokoPauki @Hansim33 @AllGoesWrong
@Sikorka2017:
Elo. Egzamin in progress. Spóźniłem się 20 minut, bo mi pociąg zastawił przejazd i czekałem na odpięcie wagonów. Ładowarka pracuje, ale jeszcze nie ze mną. Może tym razem będzie coś szybciej, ale nauczony poprzednim egzaminem zabrałem karamazowa do czytania. Oby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Sikorka2017: weekend i wstawanie o 7?:(
@buczubuczu: trzymam kciuki (ʘʘ)
@AllGoesWrong: bry
Pisze z praxy wiec przepraszam ze nie wolam, do przerwy robilam typowo na tasmie, norma 800 i tylko jedno zamowienie zrobilam z takim tempem, tak to ok 600-650. Nie wiem jak trzeba zapier....ć żeby zrobic norme, nie mowiac juz o wiekszym tempie. Milego dnia i odpoczywajcie ;)

@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu @Najlepszy_kolega_Damiana


Dzień dobry! Czas ruszyć nędzne zwłoki z wyra, zrobić śniadanie i coś wymyślić na ten dzień. Chyba trzeba wyjść na sanki bo się roztopi i śnieg pozostanie tylko na fotografii.
Niewielkiego kaca. Smacznego śniadania, pysznej i mocnej kawy
wynalazekone - ! spoiler
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33: i reszta ()

Dżem dobry! Domek posprzątany, zaraz znowu trzeba lecieć na miasto i można się sobotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego kochani!
Dzień dobry, wczoraj cały dzień zajęty, dziś szybka pobudka i o 7 już działałem na zewnątrz, zostało jeszcze roboty na ok 2h i będzie można sobotować ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D