Wpis z mikrobloga

@Blackhorn: to jest jakaś żenada, że za robienie sobie żartów w z czarnych do domu wjeżdża FBI i zabierają wszystko co popadnie i próbują znalezc cos aby cie udupic
A co do catboya to wielka strata w sumie, że już nie nagrywa bo co by nie mówiąc catboy był chadem i potrafiał gadac i kręcic beke, TJ to też dobry kontent robił ale czuc było że to jednak nie jest catboy
@tylkoponsfw:

to jest jakaś żenada, że za robienie sobie żartów w z czarnych do domu wjeżdża FBI

a na forum ze śmiesznymi obrazkami wyłapuje się bana za nieodpowiednią paste, albo memy ¯\_(ツ)_/¯
@inplaz: też to widziałem. Mam już mieszane uczucia i zlewam to. Kami świeci dupą w slipach, Gypsy przebiera się za Jokera, a TJ to już w ogóle wariat myślący że ujdzie mu wszystko na sucho, a teraz biedny zbiera kasę od dzieciaków na nowy sprzęt. Serio, jak można myśleć że nic z tego nie wyniknie. To była kwestia czasu aż wparują mu na chate. W dodatku mając czarnych sąsiadów za cienkimi
Fajnie, można się pośmiać, ale ich idolem jest hitler. Muszę coś dodawać?


@abc3: nie musisz, ja to oglądam tylko dla rozrywki, taki mój mały guilty pleasure :P