Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, wielki problem. Jestem 35 letnim przegrywem (przed tym związkiem to ja się nawet nie całowałem), albo już bardziej byłem. Pod koniec zeszłego roku cudem poznałem kobietę, zostaliśmy parą no ale od początku ciążył na mnie problem przeszłości. Padł pytania o przeszłość ale byłem na to dobrze przygotowany i miałem wymyśloną bajeczkę. Do spraw łóżkowych wziąłem i dalej biorę viagrę.

No i po paru miesiącach pojawił się problem nad którym nigdy nie myślałem. W niedzielę spotykamy się z moimi rodzicami... naprawdę nie wiem co robić bo szansa, że tato lub mama rzucą hasło, że w końcu sobie dziewczynę znalazłem. Nie wiem co robić. Czy rodzicom powiedzieć co mają mówić a czego nie? Czy iść na żywioł? Czy kombinować odwołanie. W brzuchu mi drży codziennie. Spać nie mogę. Nie wiem, naprawdę nie wiem co robić.
#przegryw #zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602e5d2d267126000a875fe2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
OP: @PapitoEUS

Bo się bałem, że mnie zostawi. Nie myślałem racjonalnie.

@zelluss w teorii, ale w praktyce ma. Już pare lat wcześniej z jedną na badoo kręciłem i wtedy też rozmawialiśmy o związkach i powiedziałem, że żadna jeszcze się nie trafiła i potem kontakt się zmienił aż znajomość się zakończyła.

@Jagoo jak wyżej. Łatwo powiedzieć jak się ma ,,normalną” przeszłość.

@interpenetrate jak wyżej. Złe doświadczenia już miałem a wtedy jeszcze 30
Pr
@AnonimoweMirkoWyznania

Przeszłość NIE MA ZNACZENIA o ile nie zaczniesz od kłamstwa. Akurat ja wiem o tym bardzo dobrze i nie mam zamiaru mówić o swoich doświadczeniach, ale mam sporo nadbagazu. Skoro nie masz zamiaru słuchać głosu rozsądku to ci współczuję. Słuchanie rad ludzi z wykopu na takie tematy to kolejny błąd który właśnie popelniasz o ile nie wybrałem sobie rozszczeniowej nastolatki, która może mieć.kaadego to uwaga: kobiety nie są takie jak
@interpenetrate nie mam zamiaru pisać o tym tu. Moi ex zawsze wiedzieli o wszystkim. Jeszcze inaczej, pomoc przez nadpobudliwosc i brak zachamowan torpeduję ludzi informacjami o mnie. Zawsze już jakoś po 1 spotkaniu dana osoba wie o mnie już wszystko. Tak się dzieje, gdyż nie chce marnować czyjego czasu swoją dziwną osobą.
Mirkon: Byłe w identycznej sytuacji, ale chialem byc fair wiec powiedziałem prawdę. Byłe pewien ze mnie nie zostawi bo kiedyś powiedział ze nawet jak ja zdradzę to mnie nie zostawia, ale poprosiła bym tego niw robił. Sam musisz przewidzieć jak ona zareaguje. Wedlug mnie powiedz jej

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua