Wpis z mikrobloga

@lizakoo: no wiesz, powiedzieć że grzmocę to mogę i ja XD jak ktoś siedzi na tagu przegryw to albo faktycznie ma problem albo po prostu jest niedorozwinięty i lubi się nakręcać negatywnie przy okazji będąc marnym trollem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@lizakoo: uwierz, że działa. Skoro jak sam stwierdziłeś, że masz kontakty bliższe z k0bietami to nie zrozumiesz nas jak mamy po dwadzieścia kilka lat a nawet więcej i nigdy nie uświadczyliśmy chociaż odrobiny czułości. Wiele osób nam mówi - 'no jak się siedziało w piwnicy to tak się ma' ale to gówno prawda. Sam jestem tego przykładem, że nawet jeśli człowiek jest 'dynamiczny' i lubiany przez szersze grono osób to też
@lizakoo: nie męcz się i nie denerwuj, bo i tak im nic nie przetłumaczysz. Ja w wieku 20 lat mialem wszystkie oznaki przegrywa(poza wzrostem) i jakoś z tego wyszedłem(głównie chodzilo o to co mam w glowie) ¯\_(ツ)_/¯ Mozesz miec najlepsze argumenty, a i tak beda cisnąć po tobie XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jackdanielov: Problem z blackpillem jest taki, że on twierdzi, że osoba "nieatrakcyjna" nigdy nie znajdzie drugiej osoby, z którą stworzy szczerą i kompletną relację na lata (w tym i aspekt seksualny). Co po oorsru nie jest prawda.
Zgadza się, że takie osoby mają po prostu trudniej, ale nie jest to niemożliwe. Jak ktoś naprawdę tak myśli, to sobie nieźle sprał mózg.
Czasem oczywiście powstaje potężne kombo pt odludna wies+patologiczna rodzina+leki społeczne+geny