Wpis z mikrobloga

Może ktoś jednym zdaniem streścić o co chodzi z tagiem #kononowicz?

To ten koleś co 10 lat temu powiedział że "nie będzie niczego" ? Skąd taka popularność tagu? Czym on się zajmuje w ogóle że jest tak popularny?
  • 11
@N4ght: Stał się pato streamerem. Wokół niego powstało wręcz całe uniwersum Szkolnej 17. Wydalono tysiące filmów z jego udziałem. Dopomaga mu od kilku lat patologiczny lokator-narkoman. I tak to się kręci. Co i raz nowe perypetie, nowe #!$%@? jego (już był prawnikiem, posłem, jasnowidzem, szerpem, organistą itp), co pozwala się odmóżdżyć na chwilę, uśmiechnąć z politowaniem i podnieść poczucie swojej wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niby spoko heheszki ale pytalem zupelnie nieironicznie, ja wiem ze sie przewijal na jakichs patostreamach wiec pewnie o to chodzi
Pił za hajs widzów z menelami którym pozwolił u siebie za darmo mieszkać. Później podobno go okradli i pobili, po jego stronie stanął tylko pan Wojtek alias Major który wciąż z nim mieszka bawili się i mprezowali, dostawali paczki od widzów, później umarł jeden z ich kolegów Łoś i skończyło się otwieranie paczek. Ogólnie mało tego pamiętam bo nie jestem na bieżąco ale wrzucę zdjęcie do oryginalnego kanału Majora.
R.....t - Pił za hajs widzów z menelami którym pozwolił u siebie za darmo mieszkać. P...

źródło: comment_1613766662hR1Ef4UBrkrrguzYIDGXD8.jpg

Pobierz