Wpis z mikrobloga

Warto brać duży kredyt na inwestowanie w gpw? zakładając, że będzie to ostrożne inwesotowanie
#gielda
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nigdy nie warto brać kredytu na cokolwiek kiedykolwiek


@Pink_Floyd: p--------z pan, raty 0% to tez kredyt, a nie ma lepszego dealu niż to. Nie dość że zero kosztów to nie mrozisz swojej kasy
  • Odpowiedz
  • 1
@H13D jasne że tak, jak się nie uda, to najwyżej upadłość albo zagranica i wyjebongo ;) pamiętaj najlepsze wzrosty na New Connect!
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: p--------z pan, raty 0% to tez kredyt, a nie ma lepszego dealu niż to. Nie dość że zero kosztów to nie mrozisz swojej kasy


@Leniek: pod jednym warunkiem - że znajdziesz coś rozłożonego np. na 12 rat 0% w takiej cenie, że 12xwysokość raty wychodzi taniej (albo chociaż taka samo) jak najtańsza oferta identycznego produktu gdzie indziej.

Często (a nawet zazwyczaj) jest tak, że w różnych MediaEkspertach
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: Dokładnie to mam na myśli, raty allegro są tutaj idealne nawet 20 rat gdzie kosztów masz 0PLN

Albo tam gdzie koszt rat jest niższy niż to co zarobi na Ciebie kapitał.
Z reszta hipoteka działa tak samo, taniej jest kupić własne mieszkanie niż wynajmować
  • Odpowiedz
Dokładnie to mam na myśli, raty allegro są tutaj idealne nawet 20 rat gdzie kosztów masz 0PLN


@Leniek: nie wgryzałem się nigdy w raty allegro, ale to nie jest tak, że masz produkt rozłożony na 11 rat po 10% wartości towaru?
  • Odpowiedz
@Leniek: OK, dobrze wiedzieć jak będę w jakiejś skrajnej sytuacji. Mimo wszystko mam jakąś awersję (fobię?) do kredytów i bardzo niepewnie czuję się wydając pieniądze, których jeszcze nie zarobiłem.
  • Odpowiedz