Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Zebrzysta_Zebra: Ty no słuchaj morda. Ja dwa lata pracowałem jako spawacz bez uprawnień spawacza. Za to na widlaki miałem dopiero co wyrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba mi się #!$%@?ło coś jak CV wysyłałem XD A że nikt się nie dopytywał to i ja przed szereg nie wychodziłem ( ͡º ͜ʖ͡º) a loszke to w CSie poznałem na meczmejkingu i ona to
@apatozaur widzisz mistrzu, blisko mi do branży tejże prawniczki i wiem co mówię ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a z roboli się wywodzę, dla prawników z rodzin to jest potwarz że ktoś próbuje się wpieprzyć do tej "szlachty".
@Zebrzysta_Zebra: Pewnie skończy się na zegzach i niczym więcej. Gdyby miała pierwszego lepszego magistra to może jeszcze spoko. Ale zawód typu prawnik czy lekarz to może być średnio, bo jednak prędzej czy później będziesz walczył o swoje miejsce.
Mam znajomych gdzie ona po dwóch kierunkach i jakichś podyplomówkach a on po zawodówce. Widać trochę przepaść, ale są ze sobą szczęśliwi.
@oszty: moja żona jest radcą prawnym i od lat obserwując jej drogę kariery oraz ogólnie całą branżę mogę tylko stwierdzić, że wszystkie negatywne stereotypy nie są prawdziwe - jest dużo gorzej.

@Zebrzysta_Zebra: Jeśli jest ciekawą osobą to startuj. Nie żyjemy w Indiach gdzie społeczeństwo dzieli się na kasty. Znam kilku prawników, którzy poza swoją wąską dziedziną są pieprzonymi troglodytami więc kompleksy na bok i działaj :)