Wpis z mikrobloga

Mam pytanko
Chce sobie kupić "porządne, prawdziwe" i sztywne dżinsy a nie jakiś leginsowaty, rozciągający się po paru razach szajs jak do tej pory. Problem w tym, że zawsze kupowałam w rozmiarówce takiej jak wszystkie ciuchy, czyli w moim przypadku xxs/xs albo dziecięce, a w tej "dzinsowej" wgl nie rozumiem tych rozmiarów, moglby mi ktos wytlumaczyć? #modadamska
  • 12
@PrzThim: nie odpowiedziałeś na moje pytanie. No, ale w sumie mi chodzi bardziej o materiał fejkowego dżinsu niż o dżinsy wyglądające na legginsy. Ja jestem dorosła, takie robią, bo są tańsze w produkcji i lepiej się sprzedają.
@Jakotako111: Hej, zobacz levisy 501 albo z polskich firm elementy. Jeśli chodzi o rozmairowke np levis albo Lee to L=długość nogawi W=szerokość bioder. Mając 160 i rozmiar xs noszę długość L= 28 /30 w=26/27. Polecam udać się do sklepu firmowego levisa albo lee, poprzymiezac spodnie, czasem można upolować spodnie naprawdę w dobrej cenie :) a jak dobierzesz swój fason polecam vinted.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jakotako111: też chcę się właśnie w końcu do levisa przejść, bo ponoć mają też dżinsy na bardziej typowo kobiecą sylwetkę, tj. węższa talia i szersze biodra. Bo te sieciowkowe to wszystkie mam ciasno w udach i odstają na brzuchu :/
Jakościowo to jedne dżinsy mam z medicine i są super, tylko właśnie odstają. A rozmiar mniejsze raczej mi nie przejdą przez dupę xD

Po podanych wymiarach też stawiałabym u Ciebie na
@banjo: wg mnie miałaś fuksa, ja na 5 par spodni od nich chyba wszystkie zaliczyłam z wpadka xD jak nie krzywo uszyte, co zauważyłam dopiero w czasie noszenia to jakość do luftu xD odbarwianie się, kulkowanie, rozciągnięcie...
dobrze że kupowane na promkach xD