Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze, Mirabelki i Mirki, Administracjo, Sponsorzy,

z przykrością informujemy o zamknięciu projektów Mikrolisty.pl (wołanie wielu użytkowników z wcześniej utworzonych list zainteresowanych), Wykoevent.pl (tworzenie i administrowanie wydarzeniami), a także Wykoparty.pl (agregator poprzednich imprez - będzie działać w formie archiwum).

Powodów jest zdecydowanie więcej niż kilka, ale jednym z ważniejszych dla nas - organizatora imprez sponsorowanych dla Wykopowiczów, jest oczywiście trwająca pandemia. Co za tym idzie, brak możliwości organizowania wydarzeń sponsorowanych w dotychczasowej konwencji i formie. W tej chwili czekamy na rozwój wydarzeń, zastanawiamy się co moglibyśmy zrobić pomimo istniejących obostrzeń. Na pewno naszym celem nie jest narażanie nikogo na utratę zdrowia lub działanie na granicy prawa i bezprawia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za zaufanie, korzystanie z naszych narzędzi, udział w imprezach, pomoc w ich organizacji i wsparcie w naszych działaniach. Mamy nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz przy tworzeniu nowych inicjatyw.
-----------------------------------
Znamy się na organizacji eventów, marketingu (w szczególności online i BTL) i integracji biznesowej IT. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
-----------------------------------
tagi: #trojmiejskiewykopparty #trojmiejskiewykopparty #wykoparty #wykopparty #eventy #mirkolisty #wykoevent #coevent @a__s @m__b
COEVENT - Drodzy Wykopowicze, Mirabelki i Mirki, Administracjo, Sponsorzy,

z przyk...

źródło: comment_1613676566cNxRRKIayj803Y4ZmVwypt.jpg

Pobierz
  • 3