Wpis z mikrobloga

Zdjęcie przedstawia rozwój mojej domowej #silownia od marca 2020 kiedy to silnie promowana zaczęła być akcja #zostanwdomu



aż do dziś kiedy to na wyposażeniu mam jakieś 150 kg obciążeń, hantle 3-10 kg co kilogram, a potem 12, 14, 16, 18. Do tego wyciąg, ławka z modlitewnikiem, stojaki, poręcze do dipów, drążek do podciągania i całkiem spory zestaw różnych uchwytów do wyciągu.

Takie małe #chwalesie. W planach mam wymianę wyciagu na https://kelton.pl/product-pol-99-Python-Wyciag-do-sciany-albo-stacjonarny-HW7.html (kupiony w styczniu, dostawa na kwiecień) razem z przyrządem do rozpiętek i klatki no i dalsze kompletowanie hantli stałych aż do 30 kg, ale ceny krótkich gryfów co raz bardziej mnie w-------ą (na początku płaciłem 10 zł/sztuka, a dziś 35 zł/sztuka).

Szkoda, że miejsca za mało, bo inaczej kupiłbym racka z suwnicą jak w pierwszym komentarzu.

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
resuf - Zdjęcie przedstawia rozwój mojej domowej #silownia od marca 2020 kiedy to sil...

źródło: comment_1613658575a2joUhulyFPwfMyWva5ERc.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@resuf: kupił byś sobie racka/half racka na wymiar, zamiast p--------k robić i mówić że nie masz miejsca :) ale co kto lubi. W racku masz drążki, dipy, landmine, wyciąg i inne akcesoria możliwe, do tego solidna ławka regulowana i nic więcej nie trzeba.
  • Odpowiedz