Wpis z mikrobloga

ja w sprawie bociana. to co napisales jest faktycznie makabryczne, powiem tak, skoro policja nie dziala to jest niezgodne z polskim prawem wiec na twoim miejscu pociagnol bym ich do odpowiedzialnosci ( idac z tym np do komendy glownej ewentualnie jak to nie zadziala zadzwonil bym anonimowo do tvn ) jak chcesz wiedziec to co zrobil twoj sasiad to przestepstwo i to bardzo powazne przestepstwo jesli policja nie chce reagowac to znaczy ze lamie w ten sposob prawo nie tylko on ale i ona ignorujac takie sygnaly. ewentualnie pomyslal bym nad napisaniem do funadcji obrony praw zwierzat, takich ludzi powinno sie gnoić, bo to odroznia cywilizowany kraj od kraju 3 swiata. malo tego... bocian jest w polsce pod ochroną (http://pl.wikipedia.org/wiki/Bocian_biały) wiec jesli twoj sasiad byl by mądrym gosciemto wiedzial by ze jesli wyrzadzi szkody to moze domagac sie zadosc uczynienia od panstwa. to co mnie razi najbardziej to postawa policji ktora powinna zajac sie ta spawa w koncu to przestepstwo, mysle ze jak by to dobrze rozegrac policjanci ktorzy przyjeli by zgloszenie mieli by duzy problem i na pewno uslyszal bys o nich w telewizji poniewaz zaniedbuja swoje obowiazki a za to my wszyscy placimy podatki zeby ruszyli dupy i zajeli sie zbadaniem tej sprawy, mam ogromna nadzieje ze uda Ci sie jakos to rozegrac tak ze twoj sasiad bedzie mial problemy za to co zrobil ( grozi za to wiezienie ) malo tego mam nadzieje ze polcija bedzie miec rownie wielkie problemy za to ze zignorowala twoje wezwanie Mam nadzieje ze moje rady pomoga Ci bo ktos kto robi takie rzeczy to nie czlowiek ale potwor ( dzis zabija pataki a jutro zabije kogos bo tez mu bedzie to na rekę ) pozdrawiam