Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 198
Wolnościowiec-konfederata @kleopatrixx dodaje wpis na swoim poziomie, sugerujący że a-----l w ciąży powoduje lewactwo u dzieci, a gdy ktoś w ramach wolności słowa pisze "xDDDDD ale ty masz spraną banię xDDDDD"
Stosuje cenzurę przez usuwanie niekorzystnych dla siebie komentarzy i dodaje na #czarnolisto

Niby łatwo było przewidzieć co może zrobić WOLNOŚCIOWIEC Z KONFEDERACJI, ale nadal śmieszy xD

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazzamordystow #neuropa

BDLK_IMPRTR - Wolnościowiec-konfederata @kleopatrixx dodaje wpis na swoim poziomie, s...

źródło: comment_1613638852e5KgpwQPIXi0UayMykY4E9.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BDLK_IMPRTR: pozdrawiam wszystkich szczarnolystowanych.
Ale to już nie pierwszy raz. Oni mają taką taktykę. Jak innego wywołałem w oddzielnym wpisie, to miał mokro na myśl, że mnie boli doopsko, że nie mogę odpowiedzieć. Dziwni ludzie. Niby wolność słowa, a tu jednak nie do końca. A byłem grzeczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BDLK_IMPRTR

[...] dodaje wpis [...] sugerujący, że a-----l w ciąży powoduje lewactwo u dzieci, a gdy ktoś w ramach wolności słowa pisze "xDDDDD ale ty masz spraną banię xDDDDD" stosuje cenzurę [...]


No jak chcesz dyskutować z faktami to się nie dziwię. To tak jakby na wykład profesora na Hogwarcie wpadł menel, zaczął defekować na biurko, zamoczył w swojej rzeźbie rękę i napisał śmierdzącą mazią na tablicy: NAUKA WAS ZNIEWALA! TYLKO
  • Odpowiedz
@officer_K nie rozumiem co ma fantazja do bycia zboczeńcem. chyba mylisz fantazję z "fantazją seksualną", ponieważ jak przeciętny wykopowy lewak jesteś słabo wykształcony. prawdopodobieństwo bycia koprofilskim "zbokiem" i jeszcze narzucanie tego zaburzenia innym rośnie natomiast, gdy posiadasz tęczę w avatarze (dowód na obrazku), także radziłbym interesować się w tym względzie preferencjami kolorowych kolegów spod tagu #neuropa. pamiętaj: z kim przestajesz, takim się stajesz!
shoananas - @officer_K nie rozumiem co ma fantazja do bycia zboczeńcem. chyba mylisz ...

źródło: comment_1613643761iDjyrVb2ZbWhyesPPL9jrY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@shoananas: typie, ty jesteś takim szurem, że nawet nie zamierzam cię wyprowadzać z błędu. Po co dyskutować ze schizofrenikiem? Dostałeś kontrę na prawacki ryj i tyle z mojej strony. Do nie zobaczenia ananas.
  • Odpowiedz
@officer_K nie możesz mnie wyprowadzić z błędu, bo sam zrobiłeś z siebie niemądrego dzbana, który nie zna pojęć. dostałeś kontrę na lewacki ryj i pękła d--a szurkowi xD idź sobie z kolegami pogadaj o perwersyjnych zainteresowaniach, które obnażyłem na obrazku wyżej. nie pisz już do mnie zboku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BDLK_IMPRTR: ale to jest fakt naukowy, że picie alkoholu w ciąży powoduje uposledzenie umysłowe u dziecka, przez co jest bardziej podatne na zostanie lewadzkim dzbanem
  • Odpowiedz