Wpis z mikrobloga

Cześć.

Tydzień temu kupiłem #glo (59,94 za urządzenie + 6 dowolnych paczek neo). To jest je*ane złoto moim zdaniem. Żaden zamiennik nie był w stanie spowodować, że z lekkością odstawię papierosy w sekundę. Bardzo przyjemnie mi się to pali. Najczęściej palę najmocniejszy Terracota Tabaco, ale uwielbiam "przegryźć" żółtym ananasem. Czerwone owoce są ok, ale jagoda ma zbyt mało intensywny smak. Mięta jest trochę za mocna (zwłaszcza w minusowe temperatury ;)) ice jest spoko wyważony. Mam nadzieję, że gama smakowa jeszcze się rozwinie. Zapach samego palenia jest mniej intensywny niż IQOS. Pachnie bardziej ryżem preparowanym niż przypalonym popcornem.

A, warto mieć jakąś przepychaczkę w postaci cienkiego druta, bo neo lubi czasem się połamać w połowie, że nie ma za bardzo jak go wyciągnąć.
  • 10
@Zi3L0nk4: ten Hyper jest super. Mnie skusiła cena, bo pomyślałem sobie, że jak mi nie podejdzie to wolę "położyć na półce" 60 zł niż 140 zł. I IQOS mi po prostu nie smakował. A i jeszcze w gratisie dostałam tytoń do rzuciła EPOK, miałem farta z promocją :D
Się rozwinie i zaraz spadnie z rowerka, bo nasz wspaniały rząd zabroni klikanych kulek tak jak to zrobili w zwykłych fajkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rafixo: najpierw to chyba się dowalą do wkładów do iQos, które są bez akcyzy niż do klików.
@Mateusz___: GLO świetnie się rozwija, wprowadza zamiennik, wkłady nie takie drogie (podobno za 10 zl) a i urządzenie dobre, w porównianiu co kiedyś było (glo nano np). Obecnie GLO lepiej wypada od Iqosa, który stoi w miejscu, ale reklama, renoma sławnych ludzi daje Iqosowi przewagę, choć produkty teraz są porównywalne.