Wpis z mikrobloga

#higiena #kosmetyki #rozowepaski

pytanie do różowych - niestety ale jako facet mam dość mordę otłuszczoną przez łój i wągry, póki co udało mi się z łojem uporać ale wągry to masakra, szczególnie na nosie. widziałem na allegro oferty czegoś co się nazywa odkurzaczem do wągrów ale nie było żadnych ocen produktów

czy ktoś z was korzystał z takiego ustrojstwa, czy wgl to jest skuteczne a jeżeli nie - to jakie wybrać inne metody na wągry?
  • 3
@lktr1: po 1. Codzienna pielęgnacja cery. Rano i wieczorem mycie twarzy żelem, tonizowanie skóry tonikiem z kwasami najlepiej i lekki krem nawilżający.
Po 2. Możesz zapisać się np. Na peeling kawitacyjny, mikrodermabrazje, a najlepiej na jakies kwasy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lktr1: nie kupuj tego, strasznych szkod można sobie tym narobić. Zabiegi kwasami u dermatologa, oczyszczanie i tonizowanie skóry twarzy, ewentualnie izotek. Ja biorę izotek na trądzik, a jego skutkiem ubocznym bylo to, że w sumie już po miesiącu zniknęły mi te wszystkie "czarne kropki" z nosa. Oczywiście lekarz na 99% nie przepisze ci izoteku na same wągry imo, ewentualnie prywatnie. Do tego dobra dieta i przede wszystkim higiena. Dobra kondycja warstwy