Wpis z mikrobloga

@Krupier: a pytaj, nic przeciwko takim pytaniom nie mam. Mi się wydaje że te kilkadziesiąt tysięcy śmierci związane czy to z wirusem czy z zatkaniem służby zdrowia i śmiercią na inne choroby to całkiem sporo ale nie popieram części durnych restrykcji typu zamknięte siłownie czy restauracje. Tyle że to wpis nie o tym.

Serio, ten emocjonalny argument o tym ile to komu osób nie zmarło jest tak durny i kiepski, że
Mi się wydaje że te kilkadziesiąt tysięcy śmierci związane czy to z wirusem czy z zatkaniem służby zdrowia i śmiercią na inne choroby to całkiem sporo ale nie popieram części durnych restrykcji typu zamknięte siłownie czy restauracje.


@BrakPomysluNaNick: dla ciebie sporo, ale obiektywnie patrząc to nie są ogromne liczby. A już na pewno nie tak ogromne by usprawiedliwiały taki zamordyzm jaki próbuje nam się ustanawiać. O pośrednim zmuszaniu do szczepienia i
@Krupier: Tyle że pisanie w internecie nie wystarczy na kontrę, powinniśmy się wszyscy zebrać i pogonic to towarzystwo w #!$%@?, ale chyba dobrze się Jeszce żyje w tym kraju i nie trzeba takich ruchów robić.. Co się musi wydarzyć żeby ludzie ogsrbeli? Bo z tego co gadam to każdy gotowy na pospolite ruszenie..
druga go stosowała regularnie na początku. Ile to razy słyszałem i czytałem "znasz kogoś kto ma tego wirusa? bo ja nie". xD


@BrakPomysluNaNick: no, ale to jednak trochę inny "argument" (że też głupi to inna sprawa).

Tyle że pisanie w internecie nie wystarczy na kontrę, powinniśmy się wszyscy zebrać i pogonic to towarzystwo w #!$%@?, ale chyba dobrze się Jeszce żyje w tym kraju i nie trzeba takich ruchów robić.. Co
@Krupier: No właśnie, też nie wiem.. Uważam się za człowieka z bujną wyobraźnia ale #!$%@? tego nie mogę wymyślec właśnie co tu się musi wydarzyć, żeby ten naród się zjednoczyl i rozgonil ten "rząd".. Mi się żyje źle z ludźmi z którymi gadam też jest niewesolo i dalej garstka dzbanow robi co chce.. Nie wierzę.. Szkoda że takiego drugiego Leppera nie ma teraz w rządzie czy cokolwiek, no nie wiem, tu