Wpis z mikrobloga

@Radtopedau ... jeżeli masz jednego dubbing owca... który potrafi podłożyć na przykład 10 głosów... to w tym momencie twój argument jest troszkę nietrafiony...
... natomiast co do tego że Polak może podkładać głos pod zagranicznych aktorów... to tutaj jest pytanie czy chodzi ci o głos po polsku czy w języku ojczystym... bo to że ktoś potrafi dubbing ować po polsku nie oznacza że wyjdzie mu to w innym języku
  • Odpowiedz
@nudziarz123: masz tu zapas kropek bo za mało wstawiłeś ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
  • Odpowiedz
to dlaczego nie zatrudnia takiego 1 typka zeby podlozyl dubbing pod wszystkie postacie tylko biora kilkadziesiat osob i w dodatku kazda brzmi zupelnie inaczej niz oryginal? Wyobraz sobie Polaka ktory potrafilby nasladowac w identyczny sposob glosy to mielibysmy Gwiezdne Wojny po polsku jednoczesnie kazda postac brzmialaby jak oryginal tylko w naszym jezyku.


@Radtopedau: Przecież mamy takiego jednego typka co podkłada wszystkie głosy i mamy polskie Gwiezdne Wojny, o co chodzi?
MrGalosh - > to dlaczego nie zatrudnia takiego 1 typka zeby podlozyl dubbing pod wszy...

źródło: comment_16135620128hyD6cGNVygik3r8Pw4GyU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nudziarz123: chodzi mi o znalezenie 1 osoby ktora podlozylaby oryginalnym glos pod wszystkie kluczowe postacie tak jak ten pan z filmiku aby brzmiec jak oryginalni aktorze ale w języku polskim zamiast angielskim. Czyli głos jak oryginalny aktor tylko w innym języku (dubbing).
  • Odpowiedz
@Radtopedau ... ja nie jestem producentem ani nie zajmuje się takimi efektami...ale na pewno jest możliwe znalezienie takiego aktora dubbing owca...żeby podłożył głos który będzie pasował tylko kluczem jest to jakie to będą postacie itd
  • Odpowiedz