Wpis z mikrobloga

No i problem sam się rozwiązał. Nie będzie extra podpowiedzi i nie będzie siódmego wykresu, bo @Schwingel podał poprawne rozwiązanie.. Gratulacje! A zaczynałem się martwić, że jestem stary, zramolały i pamiętam kreskówki z czasów... prehistorycznych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Nowa zabawa od dziś.
Powodzenia.

Zasada jest, że biorę zdjęcie postaci ze znanej kreskówki, sprawdzam jakimi kolorami jest stworzona a następnie tworzę wykres kołowy, pokazujący użyte kolory i orientacyjne proporcje tych kolorów.

Waszym zadaniem jest zgadnąć co to za postać i z jakiej jest kreskówki.
Jeżeli przez 24h nikt nie poda poprawnej odpowiedzi, to dodaje wykres przedstawiający kolejna postać z tej samej kreskówki. Trzeba wtedy poprawnie podać wszystkie postacie.

Jeżeli podacie poprawnie tylko kreskówkę (albo nie wszystkie postacie), to nadal jest pudło!!

Przy zgadywaniu tag spoiler mile widziany, coby nie popsuć pozostałym zabawy.

Bede wołał plusujących ten wpis.

Milej zabawy

#glupiewykopowezabawy

#jakatokreskowka
Zielony_Minion - No i problem sam się rozwiązał. Nie będzie extra podpowiedzi i nie b...

źródło: comment_1613537530WMWe5sXPLxb0whIejyyN3O.jpg

Pobierz
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Minion: o damn! Nawet nie znalem tej bajki :) obstawialem ze to bedzie fineash i furb jak z reszta wiecej wykopkow, trzeba przyznac, ze bylo to mega trudne.
Moze dla ulatwienia podasz swoj rocznik?
@maiahi: @piegu92: @lukaszcba1989: @zuberek1990: @Czymsim: Pudło

@jestem_wrr: Odpowiedziałem tam, dlaczego nie daję konturów - po prostu dużo więcej by było czarnego, który czasem też dużo trudniej wyciągnąć z kreskówki.

@piegu92: Wolałbym nie - są strony na wiki z "daty z zycia kreskowek", jakbym podał lata w których kreskówka była wypuszczana, to szybkie przejrzenie tych dwoch stron dałoby odpowiedź.

I co do różnych wersji - staram