Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę napisać na wykopie, bo już nie mam do kogo mordy odezwać... to ja, YuNgBrAtZ..

Założyłem konto na jednej z aplikacji do poznawania ludzi, dodałem swój ryj, ale na zdjęciu wyszlem zaskakująco dobrze, cienie i kąt więc wyszło bardzo dobrze (taki high tier normie wyszedłem na zdjeciu tym jednym, a na żywo to śmieć genetyczny) no i pisze do wielu osób i poznałem kilka takich słodzinek, milutkie są, angażują się w rozmowę, same tematy zaczynają, rozpisują się i już od początku rozmowy pokazują chęć spotkania się i wiecie co? #!$%@? MI W #!$%@?! bo wiem że przez moje 165cm wzrostu, trądzik na całej mordzie od 6 lat (na zdj nie widać wcale, teraz 18 level), aspergera, nerwice, fobie społeczna, NIGDY nie będę mógł się spotkać z taką słodzinką...pomyśleć że dla innych to jest coś normalnego, a dla mnie to jest nieosiągalny szczyt marzeń...cmon bruh...it's over...

#przegryw ##!$%@? #gownowpis #depresja #samotnosc #asperger #fobiaspoleczna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602b95bb72bed1000be490b4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
OP: @Jackdanielov łączymy się w bólu, niedługo jeszcze wakacje będą zanim się obejrzymy i dużo juleczek będzie chodzić w ładnych ubraniach i spotykac się z chadami, a my takiej nigdy nie dotkiemy nawet, dobry suicidefuel

@Castries myślałem nad tym, ale narazie nie chce bo jak zaczynam postować to wpadam w wir i już nie przestaje dokóki bana nie dostane

@Mazurski_Separatysta myśle właśnie ostatnio coraz częściej czy już nie odizolować się w 100%, w sense lepiej być głodnym całe życie i nie widzieć jedzenia, czy być głodnym i widzieć najlepsze dania świata a dostać jakiś okruszek...chociaż i tak za każdym razem jak z domu wychodze to widze jakieś julki z oskarkami i humor
  • Odpowiedz