Wpis z mikrobloga

@dr-proktor: No i jak klikasz ten sell limit z ceną wyższą niż aktualna to masz tp a jak z niższą to masz sl tylko teraz próbowałem i na kompie normalnie pokazuje że mam sl/tp w tabelce a w apce mam w oczekujących to ale te suwaczki się nie zmieniają nie wiedzieć czemu
  • Odpowiedz
@mietek111: @Kuklak: Ok, czyli w praktyce jeżeli chcę ustawić 'stop lossa' to zakladajac, ze aktualna cena to 15,00 zł ustawiam coś takiego jak na screenshot'cie - cenę 14,35 zł - oznacza to, że to NIE JEST zlecenie zl z limitem ceny na 14,35 zł, a zleceniem PKC z aktywacją przy 14,35 zł?

To jeszcze glupie pytanie - praktycznie identyczne okienko wystawiania zlecenia jest jak po prostu kliknę na "dodaj zlecenie"
dr-proktor - @mietek111: @Kuklak: Ok, czyli w praktyce jeżeli chcę ustawić 'stop loss...

źródło: comment_1613560742JLiGUcdxlNpbp4bdZ3wD9k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dr-proktor:
https://www.xtb.com/pl/zlecenia-oczekujace-kb
Sell Stop
Zlecenie sell stop pozwala na ustawienie zlecenia sprzedaży poniżej aktualnej ceny rynkowej. Oznacza to, że jeżeli aktualna cena na rynku wynosi 20 USD i ustawimy zlecenie na poziomie 18 USD, zostanie ono aktywowane dopiero w momencie, kiedy cena zacznie spadać i osiągnie poziom 18 USD.

Buy Limit
Zlecenie buy limit pozwala Ci na ustawienie zlecenia poniżej aktualnej ceny rynkowej. Oznacza to, że jeżeli aktualna cena wynosi 20
  • Odpowiedz
@Kuklak: @mietek111: @noelus: @Quantuum:

To jeszcze, zeby zakonczyc watek (sorry jeżeli dla kogoś to było oczywiste - ale może ktoś kiedyś będzie miał takie same dylematy jak ja :-)

Otwierajac zlecenie z menu po lewej 'Market Watch' mozna wystawic zlecenie oczekujace dokladnie takie same jak z menu 'Otwarte pozycje' klikając na SL (Stop Loss) lub na TP (Take Profit).

- Zlecenie typu sell LIMIT to zlecenie z limitem,
  • Odpowiedz