Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rysiekryszard: no od tagu i wykresów , szkalowanie p0lek to jak urlop. Za to na jutro jestem umówiony z taką jedną, ale akurat wydaje się normalna, najlepiej jednej zacząłem gadać, ze mam bitcoiny to od razu chciała przejść na fejsa i bardzo rozmowna się zrobiła, także jest nadzieja, bitek staje się sexy
@Angil230: odpowiadajac w ten sposob pokazujesz, ze jedak w tobie cos siedzi, przemysl to. Ja bym odpowiedzial troche lzej, dawniej postapil bym pewnie tak samo i kazal #!$%@?. Mysle, ze nie odpowiadanie byloby tutaj lepsze choc rozumiem chec ewangelizowania p0lek, ktore akceptuja pare na tych rakowych apkach :D
@bezbekpol: w pewnym sensie masz racje koliego. Takie odpowiadanie to sa w duzym stopniu projekcje autora, ale spokojnie, jeszcze przejdzie na jasna strone mocy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maze: nah, ja je zlewam, ale jak ktoś na ciebie pluje to nie odwracasz się mówiąc, że masz to gdzieś tylko dajesz mu po mordzie. P0lki trzeba tyrać na ścieżkach zdrowia ile się da, az zrozumieją, że tzipa nie daje im statusu bogini jak przez simpów myślą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maze: napisanie jej #!$%@? to 5 sekund żeby wiedziała gdzie jej miejsce, kobiety boli to jak ktoś je obraża i nie szanuje bardziej niż dają po sobie poznać
@Angil230: zgodnie z prawem oddzialywania na siebie energii, jesli czesto wypuszczasz tyle jadu i nienawisci to bedzie ono do ciebie wracac. Moim pytaniem jest czy pisanie "#!$%@?" jest lepszym wyjsciem niz nie odpisywanie.