Wpis z mikrobloga

od kiedy upowszechniło się karmienie krów kiszonkami


@chixi: Dokładnie o to chodzi. Czytałem o tym sporo i każdy wskazuje ten czynnik. Szczytem marzeń jest własna krowa karmiona wyłącznie sianem i trawą.
  • Odpowiedz
@pan_welniak w 2020 chciałem jechać do Mongolii, ale WiadomoCo. Mam spore doświadczenie z trunkami fermentowanymi z dziwnych rzeczy, destylowanymi w niebanalny sposób lub z dziwnymi dodatkami.
Chińską wódkę ze żmiją wypiłem, to to też dam radę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luk04330: nie ma prawie żadnej różnicy między takim prosto od krowy a nie uht że sklepu, w tym prosto od krowy mogą być patogeny. Natomiast swojskie kwaśne mleko jest zajebiste
  • Odpowiedz
@luk04330 wtf? Zdrowsze? Przecież te z kartonu to woda. Jak mam okazję kupić mleko bezpośrednio od rolnika to zawsze kupuję, bo to prawdziwy smak mleka. To co większość pije to wyprany ze wszystkiego żart
  • Odpowiedz
@tomszczyk: jeśli chodzi o właściwości żadnej w smaku się różni dzięki zawartości tłuszczu i przez to że pijesz je prosto z "cyca",sam mam znajomą która ma krowy i patogeny i bakterie znajdujące sie w mleku mogą być groźne a mleko pasteryzowane nie uht dalej jest dobre.
  • Odpowiedz
@luk04330: Jeśli to kogoś interesuje to strawiłem to mleko idealnie, żadnych sensacji żołądkowych nie było. Dziś zwiększam dawkę i zapewne też będzie gicior.
  • Odpowiedz
@luk04330: jest #!$%@? i jest mega zdrowe zawiera pełno bakterii i enzymy trwające

Jak piłem po 2 litery dziennie to było zajebiście
Samopoczucie cera i stanie git

Skąd masz ? Podziel się plz

Pij jak najwięcej a jak masz dzieci to im dawaj
  • Odpowiedz
@Wdermn: powiedz to mojej koleżance ,która spędziła tydzień w szpitalu.What raw milk does contain in abundance is pathogenic bacteria, those capable of causing infection. Further, raw milk is loaded with antibiotic resistant genes (residing in those bacteria). Consuming raw milk not only risks infection, it is potentially seeding the bacteria already in your body with antibiotic resistant genes. This study does not establish a specific health risk to consuming the resistant
  • Odpowiedz