Wpis z mikrobloga

Co mnie demotywuje do pracy?

- nieruszane wypłaty z poprzednich gównoprac takich jak kasjer i wykładacz z towaru
- mój minimalizm, wydaję tylko na internet 50 zł i 150-200 zł na jedzenie
- mało jem
- brak używek i innych rozrywek
- brak auta, prawa jazdy i co za tym idzie opłat z tym związanych
- brak kobiety/dziewczyny
- mama, która opłaca czynsz i nigdy od nas nie chce jak z bratem proponujemy się dorzucić
- brak wynajmu
- brak szeroko rozumianego normickiego życia

Następnie mama się martwi o mnie bo siedzę w domu i nie chce iść do pracy. Co ma mnie do niej motywować? Dalem CV do marketu i jutro ma być rozmowa i se myślę, na hooi mam tam niby iść.
#przegryw #pracbaza #neet #bezrobocie
  • 42
@mieszkamzmamusia Co mnie motywuje do pracy - powiekszanie swoich oszczednosci mimo se wydaje tylko na paliwo i jedzenie - wychowanie w biedzie z której chce sie wyrwac - możliwość nauki konkretnego fachu bo pomocnik stolarza meblarza na tą chwilę - myśl o własnym domu ale tu wygryw bo dzialke dostanę - motywacja że zaczynałem od łopaty a tera sie troche na meblach znam później może na tiry pójdę
@Przepoczwarzenie: brak kwalifikacji równa się brak szans na inną pracę niz gownopraca. Wiadomo chcialbym świat uczynić lepszym, chciałbym żeby ludzie nie tyrali tyle. Marzy mi się system pracy 3 razy w tygodniu. A nie 5 jak jest teraz. 3 x 10, 11 lub 12h, kto chce więcej niech se bierze nadgodziny. No ale kto posłucha jakiegoś podrzędnego wykopka.
@mieszkamzmamusia: Masz internet to się czegoś naucz, pracę znajdziesz wtedy bez problemu. No, ale jak ktoś w XXI wieku, gdzie można z głupiego YT nauczyć się dosłownie wszystkiego nie ma ochoty to tłumaczenie takiemu dzbanowi też nic nie da.

Pewnie myślisz, że wszystkim innym samo się udało?