Wpis z mikrobloga

Witam, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z #xtb proszę o dodawanie tu instrumentów których brakuje Wam na XTB

Może coś się uda załatwić i usunąć ich reputację o wielu niedostępnych instrumentach

Wpis co jakiś czas zostanie powtórzony.

#gielda
  • 37
  • Odpowiedz
@dcom: Proszę o dowody, zgłoszenie gdzieś tego lub cokolwiek.

Ja jestem tam od dawna i nic złego mnie nie czekało, nauczyłem się też, aby to co jest pisane na wykop brać jak wykop godne zaufania

Skoro masz dowody że XTB oszukuje (a piszesz że tak- scrn zrobiony) pokaż je, pamiętając w necie nie jesteś anonimowy

Oczywiście pokaże im Twój wpis
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: Miras nie wiem z kim rozmawiałes, ale juz pisałem na tagu, ze moj opiekun jest jakiś ułomny. Zapytałem czy doda Mobruk to odpisał, ze ma zbyt małą płynność. Mowie mu, ze przecież było IPO i wzrosły obroty. "musimy poczekac. mozliwe, ze to tylko chwilowy wzrost obrotow i jak juz to za kilka tygodni dopiero bo trwaja pewne zmiany i one potrwają"
Po kilku dniach pojawiło się.
Pisze, zeby dodali
  • Odpowiedz
Ale mogę spróbować jeszcze raz pokazując iw Wasze wpisy


@PajonkMondry: Miras... jak zakładałem konto na #xtb to ludzie przestrzegali, ze trzeba patrzec im na rece. Już jako klient, kilka miesiecy temu przyłapałem ich na błędnym rozliczaniu transakcji - reklamacja uznana. Dziś wrzuciłem kolejny screen z potwierdzeniem, ze w prawie identycznym przypadku transakcja została mylnie rozliczona - reklamacja uznana. Jak widac dziury nie zostały połatane. Bardziej opłaca sie zwrocic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PajonkMondry: pomówienie? Widziałeś screen wrzucany kilka godzin temu? Błąd rozliczenia - reklamacja - potwierdzenie uznania zasadności reklamacji (korekta zaksięgowana)
  • Odpowiedz