Wpis z mikrobloga

@biesy: przecież jako społeczeństwo obcokrajowcy na przykład w Stanach czy Niemczech tak właśnie o nas myślą... Wiadome, że emigranci są jacy są, jest ich bardzo dużo i można sobie wyrobić opinię o całym narodzie na podstawie Polaków za granicą.
Jednak im dłużej żyję to w myślach przewija mi się tekst Stonogi "wy głupie (...)". Uważam, że Polacy są głupi w tym ja i moja rodzina. Też uważam, że Amerykanie są
  • Odpowiedz
@biesy: Instytut danych z dupy: wydaje mi się że to może być przekalkowany amerykański stereotyp brany z dowcipów, dotyczących właśnie głupoty, biedy umysłowej i prostactwa polskich emigrantów w USA. Przekalkowany ze względu na stacjonowanie dużej ilości amerykańskich żołnierzy na wyspach japoński przez dobre pół wieku.
  • Odpowiedz
  • 0
Kiedyś czytałem, że Japończycy to rasiści a w dodatku, nie mają szacunku do osób nieznających Japońskiego będących w Japonii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@biesy: podoba mi się jak fajnie zaorali Bałkany jednym napisem "Serbia" xD.
Jeszcze lepiej jakby zamiast Serbii w poprzek było genocide bez żadnego kraju podpisanego xD
  • Odpowiedz
Japońce - żółtki, pracoholicy, zboki. Też się dobrze niekojarzą. ¯\(ツ)/¯


@Igielny: może Tobie, Japońce są zajebiste. A o Polsce sami tak mówimy, chyba nie powiesz, że mądrzy ludzie wybrali rządzących xd
  • Odpowiedz